רפואה אסתטית | הרברט סמואל סנטר מומחים עולמיים לטיפולי אסתטיקה כנסו

רפואה אסתטית

אסתטיקה רפואית

הזמן עושה את שלו, ואצל רובנו ניתן לראות את השפעות הגיל מופיעות בתווי הפנים. אם זה בצניחת העור, ירידה באיכות העור, התרוקנות שומן באזור הרקות והגבות, הופעת שקעים, צניחת לחיים, קמטוטים בזוויות הפה ובאזורים נוספים ועוד. 

האסתטיקה הרפואית מטפלת בלהחזיר לך מראה מטופח, עור חלק ומראה צעיר, שכמו בטרנד העכשווי בעולם, שומר על הקווים הבסיסים והטבעיים של כל אחד מאתנו.

טיפולי רפואה אסתטית מתקדמת

בין הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית, פיסול הפנים
הינו טיפול חדשני וייחודי המשלב מומחיות רפואית עם אמנות, כאשר מדובר בעצם במתיחת פנים ללא צורך בהליך ניתוחי. פיסול פנים מעניק לפנייך מראה רענן וצעיר, משיב להן ברק וחיוניות ומשפר את המתאר הכללי שלהן תוך הגעה לתוצאות מקסימליות השומרות על המראה הטבעי.

הסוד להצלחה הוא אבחון מדויק, מקצועי ואמין והתאמת טיפול אישי שיוצר הרמוניה בין אנטומיית הפנים של המטופל לבין הפרופורציות האידיאליות להן אנו שואפים להגיע.

המרכז הרפואי הרברט סמואל מאפשר לך את כל הפתרונות במקום אחד – אבחון מקצועי ואמין, שירות וליווי אישי, טכנולוגיות חדשניות המאפשרות לספק לך מבחר טיפולים אסתטיים הכוללים פיסול פנים, הזרקת שומן, חוטים, סקין בוסטר, PRP ועוד. כל הטיפולים עם אפשרות שילוב עם טכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע לתוצאות האופטימאליות ועדיין לשמור על המראה הטבעי, שאולי לא יעצרו את הזמן אך בהחלט יעלימו את השפעותיו ויעניקו לך את היופי.

אנחנו לא מנסים לשווק טיפול מסוים שבו אחד הרופאים התמחה, אלא יש בידנו מגוון רחב של אפשרויות טיפול המותאמות לפונה אלינו.

על רפואה אסתטית והטרנד של חזרה למראה הטבעי

פיסול פנים ללא ניתוח 

יש נשים שזקוקות לפיסול פנים, יש שיתאים להם טיפול באמצעות חוטי פנים, או טיפול בשיטת הערפד ועוד ועוד. לכל אחת ואחד שפונה אלינו נעשית בדיקת התאמה. אבחון של הבעיה, מה הציפיות שלו ובאיזו מהירות, מה מקור הבעיה ומימה היא נוסעת, האם מדובר בבעיה גנטית, בעיה של מחלה, תזונה לאורך השנים שהיא לא נכונה, נזקי עישון, הבעיות נוצרות מסיבות רבות ומגוונות ולעתים צרוף של בעיות יחד. לכן יש לעשות התאמה של הטיפול בהתאם למטופל/ת כדי שהתוצאות לאחר מכן יהיו הטובות ביותר.

רפואה אסתטית הינו תחום שמתפתח במשך עשרות שנים. ניתן להגיע לתוצאות מדהימות, אולם יש גם להזהר. יש לבדוק את המוניטין של המקום בו מטפלים בך, איכות הרופאים, האם באמת מטפלים בכן רופאים בכלל. בידי מי אתם נותנים את הפנים שלכם, הדבר שבעצם היקר לכם מכל שלפיו נקבעת מידת הבטחון העצמי שלכם, כיצד רואים אותכם, הזוגיות ועוד. כמה השלכות יש לטיפול שהוא לכאורה אסתטי בלבד, אבל עבורנו זהו טיפול רפואי חשוב מאוד שיש לבחון ולהחליט לגביו לאחר הכנה ובדיקה מדוקדקת.

לכל טיפול יש השלכות נפשיות על המטופל/ת.

המודעות לאסתטיקה הן עבור נשים וגברים מתעצמת ומתפתחת ככל שהשנים מתקדמות. לא מדובר רק בפנים אלא בתחומים נוספים של הגוף שלנו כדי להמשיך להראות טוב, צעירים יותר, נאים ומושכים.

כך שלמעשה האסתטיקה הרפואית וההצלחה שלה היא הדרך שלנו בעידן המודרני כיום להמשיך ולהצליח בחיים בזוגיות קריירה ועוד.

הרברט סמואל סנטר

טובי הרופאים לפלסטיקה רפואית

אין ספק שתחושת ביטחון בחיים, הרגשה כי אני נראה טוב, או נראית טוב יותר מקנה לנו כניסה למקומות נוספים. חשוב לאנשים לחוש טוב עם עצמם ומול הסובבים אותם במעגלי החיים השונים.

במרכז הרברט סמואל מועסקים מיטב הרופאים בתחום. לכל אחד התמחות בנושא מסוים הקשור לאסתטיקה רפואית. הזרקות שומן, מילוי, טיפולים טבעיים, טיפולים באמצעות חוטים ועוד מגוון רחב של אפשרויות שניתן להתאים לכל אחת מכן.

לא מדובר אגב רק בבעיות של אסתטיקה, כמתים בעור, נזקים מגורמים שונים הינם דברים יש לבדוק, לאבחן ולטפל בהם.

אנחנו מלוים אתכם משלב הפניה והייעוץ כדי לבדוק מה הטיפול טוב ביותר עבורכם. אתם מקבלים מידע והסבר מפורט וכל העת אנחנו מלווים אתכם לאורך כל הטפול עד לחזה מלאה לשגרת חייכם.

הרפואה המתקדמת והמדע ממשיכים לייצר ולשפר את התהליכים הרפואיים בהם משתמשים כדי לטפל באסתטיקה רפואית. לכן חשוב להיות בקשר  עם מרכז שמתקדם אף הוא וכל העת הרופאים המועסקים בו נמצאים בחוד חנית המדע, ומביאים לכם את החידושים המתקדמים והטובים ביותר כדי לשפר את הטיפול בכם ולהגיע לתוצאות מידיות.

לקוחות רבים שטופלו על ידנו יכולים לספר לכם על התהליכים שעברו, הטיפולים ושביעות הרצון שלהם.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו כדי ליהנות מהטפול ולצאת עם פנים יפות וצעירות יותר וחשוב יותר עם בטחון עצמי גדול יותר מול החברה הסובבת.

 

ענף האסתטיקה הרפואית בישראל נחשב לגדול מבחנה כלכלית ורפואית. הוא הולך וצומח לאור המודעות של הנשים בעיקר לעצמן. כיום את לא יכולה להישאר מאחור כאשר נשים בנות גילך נראות צעירות בעשר או עשרים שנה פחות מטפחות ודואגות למראה צעיר יותר.

המושג היא נראית טוב או צעירה מכפי גילה אינו קסם, או נושא גנטי שיורשים, זה כבר דבר נדיר שאולי יכול להתרחש, אבל הקסם הוא עבודה והשקעה של האישה בעצמה ובעיקר המודעות החשובה בצורך לכך.

לכן לפני שמקבלים החלטה מה עושים ואיך, חשוב להגיע למרכז כמו הרברט סמואל כדי לקבל את כל הידע שלנו וליהנות ממגוון אפשרויות. מה מציע המדע כיום, מה באמת מפריע לי ומה יגרום לי להרגיש טוב יותר, אולי קיימת בעיה אחרת, או אבחון שיש לשים לב אליו. ההכנה לפני הטיפול היא חשובה מאוד וחלק בלתי נפרד ממנו. אנחנו מביאים בפנייך את השילוב של ניסיון עצום וידע מאוד מתקדם בעולם הרפואה האסתטית כדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר ולצאת מאתנו לשגרת החיים כשאת נראית הרבה יותר טוב, בלי בעיות או חלילה סיבוך כזה או אחר.

 

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל:office@hscenter.co.il 

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: