שומן בפנים - כל המידע על הזרקת שומנים בפנים - הרברט סמואל סנטר

הזרקת שומן בפנים

אסתטיקה רפואית

המשוג שומן בפנים הפך למוכר יותר ויותר ולכן טיפול הזרקת שומן עצמי הוא מהטיפולים הפופולריים ביותר, למילוי אזורים בפנים שאבדו מהנפח הטבעי שלהם, וכן למלא קמטים בפנים. ההליך מאפשר לך להסיר שומן מאזור אחד בגופך, ולהשתמש בו על מנת למלא אזור אחר בפנים, בתוצאה הנראית הרמונית ונכונה. מטופלים מוצאים הליך זה יעיל בהוספת נפח לישבן או לשדיים, וניתן גם להזריק את השומן לאזורים אחרים בגוף הנוטים לאבד נפח עם הגיל, כגון הידיים והפנים.

הזרקת שומן לפנים
הזרקת שומן

הזרקת שומן בפנים – איך זה מבוצע?

הזרקת שומן מבוצעת בשני שלבים בהם השומן נשאב מאזור מסוים בגוף, מטוהר ומופרד מהחלק הנוזלי, ולבסוף מוזרק לתוך האזור הרצוי בפנים. הזרקת שומן היא הליך בטוח, שכן היא מנצלת שומן מגופך, ולפיכך נמנע הסיכוי לתגובה אלרגית. יתר על כן, התוצאות בעלות מראה טבעי והן גלויות לאורך זמן בשל הריכוז הגבוה של תאי גזע הנמצאים בשומן העצמי.

לאחר טיפול שומן בפנים, האזור ממנו נשאב השומן יישאר חבוש כדי לוודא שהוא מעוצב כראוי. בהתאם למיקום בו הוזרק השומן, תידרש למזער את כמות הלחץ המוטלת על האזור למשך מספר שבועות, כדי להבטיח שכמה שיותר שומן ייקלט במיקומו החדש. הנפיחות תיעלם באופן טבעי תוך שבוע עד שבועיים. לאחר תקופה זו, תוכל ליהנות מתוצאות הטיפול.

שיטה זו עשויה להיות מתאימה יותר לנשים המעוניינות במילוי שפתיים, טיפול בעצמות לחיים, טיפול וסידור קו הלסת, בעיות בשקעים וחוסר איזון באזור זה, שקעים ברורים באזור העיניים. כמו כן ההזרקה מסייעת למילוי והצערת העור בפנים ומאפשר לו להראות מוגבה יותר, במקום פנים נפולות, שמקנות פנים מזדקנות ובלויות.

כך המראה של הפנים הופך להיות צעיר יותר, משיל שנים לא מעטות מהמטופלת. האפקט לאחר מכן העלאת הביטחון העצמי, הרגשה צעירה, מחזיר את הבטחון העצמי ומשפר ללא ערוך בכך את איכות החיים של המטופלות.

למה הזרקת שומן בפנים?

עם השנים מראה הפנים שלנו הולך ומדלדל, נעשה רפוי והמראה למביט אלינו מקרין הזדקנות התבגרות. את רוצה להמנע ממראה זה, לשפר אותו, את מרגישה צעיריה אך המראה אינו כך. את רוצה לצמצם את הפער הזה על מנת להרגיש מושכת ואטרקטיבית.

המראה של הפנים שלנו מקנה לנו בטחון עצמי. הן בזוגיות, בסביבה שלנו, עבודה ובכלל בחיים. יש למראה שלנו השלכות נפשיות המשפיעות גם על ההצלחה בחיים. הדברים קשורים מאוד, ולכן החשיבות הרבה שנשים בעיקר, מעניקות לנושא זה ומעוניינות לטפל בעצמן.

השיטה מאפשרת גם הזרקה למקום נקודתי מדויק כדי לטפל בו ולא טיפול כללי לאזור גדול מדי. כך אנחנו מטפלים בדיוק במקום שאנחנו רוצים להעניק לו רעננות ולשפר את מראהו. לכן התוצאות מטיפול זה הן מדויקות וטובות מאוד ומאפשרות באופן מהיר שינוי בפני המטופל כדי להראות הרבה יותר צעירה ובעלת מראה פנים צעיר ויפה ועור מתוח יותר.

 

הזרקת שומן לפנים אין בה כל סיכון, מאחר והשומן נלקח מאזור אחר בגוף ולכן הגוף אמור להסתגל לרקמות שהן שלו ולא רקמות זרות. השילוב הזה שהגוף מתקן ומשפר את עצמו ומסייע לפנים להראות טוב יותר. אין צורך גם בהרדמה כללית אלא נקודתית מקומית בלבד שההתאוששות ממנה היא מהירה וגם ללא סיכון מיותר. אולם עלינו לציין כי טיפול כזה צריך להעשות של ידי רופא בעל ניסיון ומומחה בתחום שמכיר היטב את הנושא. כי על אף שמדובר בטיפול לא מסובך לכאורה, מי שאינו מקצועי ובעל הסמכה רפואית מתאימה יכול לגרום לכם נזק. והנזק כאמור יהיה במקום החשוב ביותר בחייכם, פניכם ולא תמיד ניתן לתקן עיוותין או טיפול חובבני לא מקצועי שכל מטרתו היתה לחסוך כמה שקלים, אך סופו סיוט לכל החיים. אל תיקחו סיכון כדי לחסוך כמה שקלים או להיות בידי חובבנים כאלה או אחרים. לכן יש לבדוק היטב מי מטפל בכם.

אנחנו במרכז הרברט סמואל  מקפידים לעבוד עם מיטב הרופאים המקצועיים ובעלי השם בתחומם כדי להעניק לכם את הטיפול המקצועי החשוב ביותר. זאת כדי שתהיו רגועים ושלווים  כי מטפלים בכם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם. אנחנו מלווים אתכם החל משלב הפניה עם שיחות למתן מידע מפורט, בדיקה מקצועית כדי לבחון מה הטיפול הטוב ביותר עבורכן והאם אתם מתאימים להזרקת שומן לפנים והאם אכן מדובר בטיפול הטוב ביותר שעשוי לסייע לכם. לאחר מכן עוברים לתהליך הטיפול עצמו. גם כאן אנחנו מלוים אתכם כל העת כד שתרגישו ביטחון אתנו. לאחר הטיפול אנחנו ממשיכים ללוות אתכם עד לחזרה מלאה לשגרת חייכם. חשוב לנו שתרגישו כי נלך אתכם יד ביד מתחילת הפניה שלכם וההתייעצות עד להשלמת הטיפול בו תראו עם פנים צעירות, עור רענן ויפה שישיל שנים רבות מחייכם ויקנה לכם מראה הרבה יותר צעיר כפי שאתם מרגישים.  

במרכז הרברט סמואל סנטר בתל אביב מגוון טיפולי אסתטיקה ועור. אנחנו יכולים להעניק טיפולים במגוון אפשרויות. לכן אנחנו בודקים מהו הטיפול הטוב ביותר עבור מי שפונה אלינו. זהו היתרון שלנו במרכז הרברט סמואל ולכן חשוב להגיע אלינו לבדיקה והתייעצות כדי לקבל את הטיפול הטוב והמותאם בדיוק לבעיות שלכם ולעורכם. רופא מומחה יבחן את פניכם כדי להחליט יחד אתכם מהו הטיפול הטוב ביותר כדי לשפר את פני העור. לאחר בדיקה ואבחון כי אכן שיטת הזרקת שומן לפנים היא הטובה ביותר תעברו לשלב הטיפול. כך תהיו רגועים ובטוחים כי אתם עוברים את הטיפול המתאים ביותר עבורכם כדי לשפר את מראה פניכם.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: