חוטים | הרברט סמואל סנטר

חוטים

אסתטיקה רפואית

מתיחת פנים באמצעות חוטים נועדה להפחית את סימני ההזדקנות הראשוניים בפנים. היא מתאימה למתיחה מתונה, המספקת תמיכה לשרירי הפנים ולרקמות החיבור. באמצעות הטיפול ניתן לשפר ולהצעיר את מראה העור ללא צורך בניתוח.

שיטת החוטים שהחלה לפני עשרות שנים התפתחה ברפואה האסתטית לכיוונים נוספים ולאזורים אחרים בגוף.

מבנה החוטים והחומרים שמהם הם עשויים עברו תהליכי פיתוח עם השנים. כתוצאה מכך, הם הפכו לפתרון יעיל ומהיר עבור רבים מהמטופלים והמטופלות.

חוטים

איך מבוצע פיסול פנים באמצעות חוטים?​

פיסול פנים באמצעות חוטים אינו מצריך הרדמה או אשפוז, והוא אורך כחצי שעה. במהלך הטיפול, הרופא המנתח ישתמש במחט דקה כדי להכניס את החוטים מתחת לרקמות הפנים, ובכך ישיג הרמה של העור. לא נדרשים חתכים או תפרים ולכן הטיפול לא מותיר צלקות. הטיפול מאפשר להרים גבות ועפעפיים שקועים, קפלים עמוקים בין האף לזוויות הפה או את רקמות הצוואר.

לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה במהירות. נפיחות או אי נוחות עשויים להופיע באזורים המטופלים, אך תחושות אלו יחלפו עם הזמן.

תהליך הטיפול באמצעות חוטים?​

מתיחת חוטים נעשית בדומה לאותה הרמה שאנו עושים מול המראה כשאנו מותחים את הפנים למעלה ולאחור. בטיפול החוטים הרופא תופר את האזור שרוצים למתוח בעזרת מחט דקה וחוט רפואי ומושך את החוטים כאילו שהוא מכווץ בד. בחוטים שזורים זיזים (או קונוסים) שמחזיקים את הרקמה התת־עורית מתוחה. לאחר המתיחה גוזרים את שאריות החוטים. בהמשך החוטים נמסים ברקמה בתהליך ביולוגי שנמשך 18־7 חודשים, אבל המראה המתוח מתפוגג בקצב איטי הרבה יותר.

יש לציין כי הטיפול יעיל יותר מהזרקות. 

קיימים סוגים שונים של חוטים. למשל: חוטי פולידיאקסנון להצערת העור ללא צורך במתיחה. כמו גם, חוטים העשויים מחומצה פולילקטית. שני סוגי החוטים נספגים בגוף  ונעלמים.

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה מטובי הרופאים

הרברט סמואל סנטר

תוצאות של טיפול חוטים לפנים

בתום התהליך הפנים נראות צעירות ומתוחות יותר. כל התהליך ללא סיכון רפואי או תופעות לווי. החוטים הנשארים עד שהם נספגים בגוף, יכולים ליצור אי נוחות למספר שעות. בכל מקרה הם נספגים כעבור ימים ספורים עד שבוע.

הטיפול עשוי להיות יעיל לא רק לאזור הפנים אלא גם לצוואר. הוא מאפשר למתוח אותו, להעלים או לצמצם קיפולי עור ונפילת עור. כמו כן, משתמשים בטיפול חוטים  למתיחת בטן, חזה ועוד. התוצאות מיידיות וללא סיבוכים.

לפני הטיפול יש להתייעץ עם הרופא במרכז הרברט סמואל. אנו נספק הדרכה מלאה לקראת הטיפול וכיצד לנהוג לאחריו.

צרו קשר

טלפון: 076-5310262
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: