טיפול ערפד PRP להצערת עור הפנים | הרברט סמואל סנטר

טיפול ערפד PRP

אסתטיקה רפואית

טיפול ערפד או בשמותיו המקצועיים: PRP או microneedling הינו טיפול אנטי-אייג'ינג חדש יחסית. טיפול מבוסס על כוח הגוף ועושה שימוש בחומרים ביולוגיים טבעיים של הגוף להצערת עור הפנים. הוא יעיל לטשטוש קמטים, להעלמת פיגמנטציה כתוצאה מעישון, חשיפה לשמש, זקנה, תורשה או תזונה לא בריאה. 

טיפול ערפד או PRP הפך לפופולארי במיוחד בקרב דוגמניות, סלבס ומפורסמים, המעלים תמונות צבעוניות ופוסטים לרשתות החברתיות. תמונות שקשה להתעלם מהן. צריך רק לקחת בחשבון, שזה לא רק מצטלם טוב. זה טיפול פרקטי מאוד ויעיל, שמניב תוצאות.

השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות

microneedling - PRP - להזרים דם חדש לפנים

הטיפול בשיטת הערפד כולל שלושה שלבים ואורך בין חצי שעה לשעה. בשלב הראשון לוקחים דם מהמטופלת או המטופל. בשלב שני מעבירים את הדם תהליך המפריד ממנו את הפלזמה. הפלזמה עשירה בחלבונים, מינרלים, ומרכיבים שתורמים לבריאות העור ולהצערתו. הפלזמה מועשרת בטסיות דם באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם והופכת לחומר הנקרא PRP. בשלב השלישי מוזרק ה-PRP באמצעות לאזור הרצוי בפנים או בצוואר. הטיפול לא כואב ומתאים גם לאלו החוששים מזריקות ומחטים.

על מנת למקסם את תוצאות הטיפול, אנו ממליצים לבצע סדרה של שלושה טיפולים. הטיפולים נעשים בהפרש של חודש מהאחד לשני. 

החדרת ה- PRP בעומקים ובמהירויות שונות מתבצעת באמצעות מכשיר דרמה פן.

טיפול ערפד נחשב לשיטת טיפול יעילה וטבעית אשר נחלה הצלחה רבה בטשטוש קמטים, העלמת צלקות ופצעים ובריענון מרקם העור וכושר ההתחדשות שלו.

הרברט סמואל סנטר

טיפול בשיטת ערפד הכי טבעי שיש

טיפול ערפד – נבחן ונמצא כאחד הטיפולים בעלי אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר. זמן התאוששות מהיר וללא תופעות לוואי, שכן החומרים המוחדרים אל הגוף הינם חומרים ביולוגיים של המטופלים עצמם. ניתן  לחזור לשגרה באופן מיידי. בשונה מטיפולים אחרים, תוצאות טיפול ערפד PRP נשמרות לטווח ארוך מהרגיל. המחמאות לא יאחרו להגיע.

בתמונות שהעלו ידוענים רבים לחשבונות האינסטגרם והפייסבוק שלהם, נראים סימני מריחת דם על פניהם. תמונות אלו נועדו בעיקר לצרכי יחסי ציבור. הפלזמה המועשרת מוחדרת אל מתחת לעור לעומקים שונים כמוסבר כאן. 

תוצאות טיפול ערפד PRP

הטיפול בשיטתmicroneedling  PRP מתבסס על ניסויים שהוכיחו כי הזנת שכבות עומק של העור בחומרי פלזמה ודם מעודדת תהליכי צמיחה והתחדשות. עור הפנים מטפל בעצמו. התהליך הינו מעין הטריה פנימית ברובדים הפנימיים יותר של העור, שתוצאותיה ניכרות ברובדים החיצוניים שלו. 

טיפול זה מתאים לכל מי שחושש מהזרקות או מהחדרת חומרים שונים לגוף ומעוניין בטיפול טבעי לחלוטין.

במהלך ההיסטוריה נעשו ניסיונות המבוססים על חומרים הנלקחים מהגוף לשיפור מראה העור. שיטת הערפד מצליחה למקסם טכנולוגיות ופרוצדורות רפואיות שהתפתחו במהלך השנים לכלל שיטה שעובדת. היכולת לסנן את החומרים הרצויים, להעשירם ולהחדירם באמצעות מכשור ייחודי למיקום הרלוונטי היא זו שיצרה את הנוסחה המדויקת.

נשמח לענות על שאלות נוספות ולספק מידע נוסף כדי שתגיעו לטיפול רגועים, שלמים עם עצמכם ונינוחים.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: