סקין בוסטר - הכל על טיפול סקין בוסטר| הרברט סמואל סנטר

סקין בוסטר

אסתטיקה רפואית

החומצה ההיאלורונית שנמצאת בעור באופן טבעי, מעניקה לו מראה חלק ומתוח ושומרת על לחות העור. ככל שאנו מתבגרים רמת החומצה ההילאורונית יורדת בהדרגה והעור מאבד אליסטיות, מתקמט, מתייבש וחסר חיוניות. סקין בוסטר (skin booster) הינה טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית העושה שימוש בהזרקת חומצה היאלורונית כדי להצעיר ולהדק את העור. היום חברות רבות כבר יודעות לייצר חומצה היאלורונית בתנאי מעבדה. באמצעות הזרקת החומצה לפנים, ניתן להשיב לעור נפח, לשפר את מרקמו ולטשטש קמטים בצורה מתונה ובנראות טבעית.

הטיפול מתאים לכל סוגי העור, לגברים ולנשים, המעונייינים לטפל בהצערת עור הפנים, הצוואר והדקולטה (חזה).

הדגמה לטיפול סקין בוסטר הזרקה

איך מבוצע טיפול סקין בוסטר (skin booster)?

מדובר על פרוצדורה המתבצעת במרפאה, ללא צורך בהרדמה או בהכנות מיוחדות. לקבלת מקסימום אפקט מומלץ לקיים סדרה של שניים עד שלושה טיפולי סקין בוסטר. כל טיפול אורך בין 20 ל- 30 דקות. לפני כל טיפול, יאולחש האזור הרצוי  באמצעות משחה. הטיפול מתבצע על ידי רופא באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, לתוך שכבת הדרמיס הפנימית של העור. ההזרקות מתבצעות באמצעות מחט דקיקה. זריקות אלו יעוררו את התאים לפעילות ולייצור תאי עור חדשים ויעודדו את תהליך ייצור הקולגן. 

למה לצפות לאחר הטיפול?

לאחר טיפול סקין בוסטר עור הפנים נראה גמיש, מוצק ורך לאורך זמן. ניתן לחזור לשגרה במהירות. לעתים, עלולה להופיע נפיחות באזור המטופל, אך היא חולפת כעבור מספר שעות. 

 


תמונות סקין בוסטר לפני ואחרי

סקין בוסטר - ידיים לפני ואחרי

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: