פיסול פנים | הרברט סמואל סנטר

פיסול פנים

אסתטיקה רפואית

אפשר לטפל במראה הפנים גם ללא ניתוח. פיסול פנים הינו טיפול באמצעות הזרקות שמטרתו להחזיר לפנים נפח ולהצעיר את עור הפנים.

פיסול פנים – איך זה עובד?

פיסול פנים מתבצע ב- 2 שיטות שונות:

1. הזרקת חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית הינה חומצה המיוצרת בגוף באופן טבעי ומסייעת בחידוש העור וביצירת נפח ברקמות העמוקות יותר. משתמשים בה כדי למלא את הפנים במקומות שנוצרים שקעים עקב ספיגת שומן והזדקנות. כמו כן, היא יעילה בטשטוש קמטי הבעה, העלמת קמטוטים והגדלת ועיצוב השפתיים. לרוב,נדרשת כמות קטנה של חומר מילוי כדי לעשות הבדל ניכר במראה החיצוני. חומצה היאלורונית בטוחה לשימוש. ההליך מתאים לכל סוגי העור ובדרך כלל אינו גורם לתופעות לוואי. 

2. הזרקת שומן לפנים

בשיטה זו שואבים שומן טבעי של המטופלים, מעבירים אותו תהליך של סינון ומזריקים לאותם אזורים בפנים המצריכים מילוי ופיסול.

פיסול פנים

איך מבוצע פיסול פנים?

פיסול פנים הינו הליך מהיר הנמשך בין רבע שעה לשעה, בהתאם למספר האזורים המטופלים. ראשית, חשוב לאבחן נכון את הצרכים האסתטיים ולאתר את האזורים הזקוקים להשבת הנפח. בהמשך, יוזרק לאזור המטופל חומר מילוי באמצעות מחט דקיקה או קנולה. הפיסול מבתצע הדרגתית על כל שכבה בנפרד, על מנת להחזיר לכל אחת משכבות הפנים את הנפח שאבד. מיד בתום כל זריקה ניתן להעריך את התוצאה שהתקבלה ולהזריק מילוי נוסף על פי הצורך.

לקבלת ייעוץ ולתיאום תור עם רופאים מנוסים בתחום האסתטיקה השאירו פרטים

למה לצפות לאחר הטיפול?

פיסול פנים מעניק תוצאות מיידיות. הוא אינו כרוך בזמן החלמה ממושך, אך ייתכנו תופעות לוואי כגון שטפי דם קטנים, נפיחות ואדמומית למספר שעות. לאחר ההליך ניתן לחזור מיד לעבודה ולשגרה. רצוי להימנע מפעילות מאומצת במהלך הימים הראשונים שלאחר הטיפול.

הצערת העור נועדה להדק, להרים ולהצעיר את העור, לגרום לשיפור ניכר במראה של קמטים עדינים, קמטי הבעה, צלקות אקנה וצלקות טראומה.

הרברט סמואל סנטר

עיצוב ופיסול פנים

הזרקות כטיפול אנטיאייג'ינג הפכו לפופולריות מאוד בשנים האחרונות. להבדיל, מהזרקת בוטוקס שהינו רעלן הפוגם בתנועתיות הטבעית של הפנים, הזרקות מילוי מחדירות לפנים חומר טבעי המשמר את המראה הטבעי. זריקות של חומצה היאלורונית ממלאות נפח בשקעים ובקמטים. הן מחדשות צמיחה של תאי עור חדשים המחזירים את האלסטיות שאבדה בשל ירידת סיבי הקולגן והאלסטין.

עיצוב שפתיים

שפתיים אשר הינן דקות, שטוחות, מקומטות, ללא קווי-מיתאר מוגדרים יוצרות מראה עייף ומבוגר. הבעיה בולטת יותר אצל נשים מעשנות או שנגמלו מעישון. מילוי הקמטים ועיצוב קו השפתיים מחדש – מצעיר את אזור השפתיים ומשפיע על יפי הפנים.

עיצוב סנטר

עיצוב סנטר הוא טיפול אשר הפופולריות שלו בנסיקה. לסנטר יש השפעה עמוקה על פרופורציות הפנים ומראם הצעיר. הטיפול כולל שימוש במילוי תת-עורי המוזרק כדי לעצב מחדש את הסנטר.

עיצוב לחיים

מטופלים בוחרים למלא שקעים בלחיים, כדי "להרים" אותן כחלק מתוכנית להתחדשות פני העור והצערתו. טיפול זה יכול גם לשפר את המראה של קווי האף-פה (הקפל ה- nasolabial) ולהחזיר לפנים את הפרופורציות שהיו להם בגיל צעיר יותר.

פיסול אף 

פיסול אף ללא ניתוח הינו חלופה בטוחה ולא פולשנית לניתוח אף. הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת מילוי תת-עורי, לצורך עיצוב האף מחדש. כמויות קטנות של חומצה היאלורונית מוזרקים לתוך האף. הן נועדו ליישר ולרכך זוויות חדות, למלא שקעים, או להרים את קצות האף ולהעניק לו מראה סולד. זוהי טכניקת טיפול מהירה, המשיגה סימטריה ופרופורציות נכונות, מבלי להדרש לזמן החלמה משמעותי.

פיסול אף ללא התערבות כירורגית וניתוח הופך באחרונה לטרנד רפואי. הוא מאפשר תיקונים ופיסול של האף בחומר טבעי, תוך ניצול החדשנות במדע הרפואה האסתטית. יש לציין כי הטיפול אינו מתאים לכל אחד ויש לבחון זאת עם הרופא.

אנו מזמינים אתכם להגיע לאבחון וייעוץ עם מומחי הרפואה האסתטית  של מרכז הרברט סמואל. הטיפול יותאם אישית לכל אדם בהתחשב בפרמטרים פיזיים, ביולוגיים, גנטיים ועוד.

לפני כל טיפול נעשית פגישת הכנה עם המטופל. אתם מקבלים הסבר מפורט על הפרוצדורה הרפואית שאותה אתם עתידים לעבור. הרופא יסקור בפניכם את הטיפול המוצע,  על יתרונות וסכנותיו ותקבלו מענה מלא לשאלות. 

צרו קשר

טלפון:076-5310262
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: