פיסול פנים | הרברט סמואל סנטר

פיסול פנים

אסתטיקה רפואית

טיפולי אסתטיקה מתקדמים

פיסול פנים ללא ניתוח

היום ניתן לטפל במראה הפנים ללא צורך בניתוח. פיסול הפנים הינו טיפול מרפאתי שיחזיר לפנייך מראה צעיר יותר, תוך שמירה על קווי המתאר הטבעיים שלך.

במהלך השנים כוח המשיכה משפיע על הפנים, הנפח הרענן בפנים אובד, השומן נספג והעור נראה דק ועייף יותר. כתוצאה מכך הפנים נראים מבוגרים והמסגרת שלהם מטשטשת, ושינוי הדרגתי זה עשוי להשפיע על תחושתך וביטחונך האישי. אם סימני הגיל ניכרים על עורך, פיסול פנים יכול ליפות את מבנה פנייך תוך התאמה מדוייקת לצרכיך ומצב עורך. הטיפול יצעיר וירענן את פנייך ללא צורך בהתערבות ניתוחית או זמן החלמה, כאשר התוצאות מתקבלות במהירות והן נראות טבעיות.

בפיסול הפנים אנו משתמשים בחומרים הטבעיים של גופך. האפשרות הראשונה הינה בשימוש בחומצה היאלורונית. חומצה זו מיוצרת באופן טבעי בגופך, והיא מוסיפה נפח תחת עור הפנים. עם השנים החומצה ההיאלורונית נספגת ולכן נוצרים שקעים בפנים. החדרתה תחת העור מאפשרת להחזיר נפח אבוד בלחיים, לרכך קמטים עמוקים וקווים בפנים, לשפר ולהגדיל את השפתיים. נדרשת לרוב כמות קטנה של חומר המילוי כדי לעשות הבדל ניכר במראה החיצוני. ההליך מתאים לכל סוגי העור והוא אינו גורם לרוב לתופעות לוואי, מכיוון שהחומצה מיוצרת באופן טבעי על ידי הגוף והיא בטוחה לשימוש עבורך.

האפשרות השנייה הינה בשימוש בשומן העצמי שלך שנלקח מאזור תורם בגופך (כמו הבטן או הישבן), שמוזרק למקום הנבחר לאחר טיהור.

פיסול פנים

איך מבוצע פיסול פנים?

פיסול פנים הינו הליך מהיר הנמשך בין רבע שעה לשעה, בהתאם למספר האזורים המטופלים. ראשית, חשוב לאבחן את תווי פנייך כדי לאתר את האזורים הזקוקים להשבת הנפח. בהמשך, יוזרק לאזור הרצוי חומר מילוי באמצעות מחט דקיקה או קנולה, כאשר הפיסול נעשה על כל שכבה בנפרד, על מנת להחזיר לכל אחת משכבות הפנים את הנפח שאבד. מיד בתום כל זריקה ניתן להעריך את התוצאה שהתקבלה, להזריק מילוי נוסף במידת הצורך, זאת כדי לפסל את הפנים בצורה מאוזנת ומותאמת באופן אישי עבורך.

רופאים מנוסים בתחום האסתטיקה השאירו פרטים

למה לצפות לאחר הטיפול?

פיסול פנים מעניק תוצאות מיידיות וגלויות. ההליך מאפשר לך לחזור מיד לעבודה ולשגרה, והוא אינו כרוך בזמן החלמה ממושך אך ייתכנו תופעות לוואי כגון שטפי דם קטנים, נפיחות ואדמומיות למספר שעות. רצוי להימנע מפעילות מאומצת במהלך הימים הראשונים שלאחר הטיפול.

הצערת העור נועד להדק, להרים ולהצעיר את העור, לגרום לשיפור ניכר במראה של קמטים עדינים, קמטי הבעה, צלקות אקנה וצלקות טראומה.

הרברט סמואל סנטר

עיצוב ופיסול פנים

הזרקות חומרי מילוי לעור הפכו מאוד פופולריים בשנים האחרונות לצורך עידון קמטי עור הפנים, מילוי שקעי הפנים וכדי לשחזור קווי המתאר החלקים של העור הצעיר. פתרון מהיר, לא-כירורגי עבור הזדקנות העור שאיבד נפח ואלסטיות בשל ירידת כמות סיבי הקולגן והאלסטין.

עיצוב שפתיים

שפתיים אשר הינן דקות, שטוחות, מקומטות, ללא קווי-מיתאר מוגדרים יוצרות מראה עייף ומבוגר. הבעיה בולטת יותר אצל נשים אשר עישנו סיגריות במהלך חייהן. עיצוב שפתיים יכול לספק פתרון בטוח ויעיל כדי לשפר סימפטומים האלה ולהיות חלק מהפרופורציות הנחוצות לעיצוב הפנים.

עיצוב סנטר

עיצוב סנטר הוא טיפול אשר הפופולריות שלו הולכת וגדלה בשנים האחרונות ואשר יכול להיות בעל השפעה עמוקה על פרופורציות הפנים. זהו טיפול שאינו פולשני, כולל שימוש במילוי עורי שהוזרק כדי לעצב מחדש את הסנטר ולהגדיל אותו במהירות ובבטחה להשיג פרופיל מעודן באופן טבעי.

עיצוב לחיים

שיפור הלחי הוא טיפול רצוי מאוד בהוספת הבעה, קווי-מתאר, הפחתת קמטים ופרופורציה לפנים.

מטופלים בדרך כלל בוחרים להגדיל את הלחי כדי להדגיש את הבעת הפנים או "להרים" את הלחיים כחלק מתוכנית להתחדשות פני העור והצערתו. טיפול זה יכול גם לעזור להפחית את המראה של קווי האף – פה (הקפל ה- nasolabial) אשר יוצר מראה רענן, רזה וצעיר יותר.

פיסול אף 

פיסול אף ללא ניתוח כירורגי הינו חלופה בטוחה ולא פולשנית לניתוח האף המסורתי. המדובר בטיפול מילוי עורי הוא כל מה שצריך כדי לעצב מחדש את האף לחלוטין. כמויות קטנות של חומר מילוי חומצה היאלורונית מוזרקים לתוך האף כדי ליישר ולרכך זוויות חדות, למלא שקעים או לשנות את צורת קצה האף כדי לתת לו מראה מורם. טכניקה מהירה זו גורמת לסימטריה טובה יותר ולמאפייני אף מוגדרים יותר.

פיסול אף ללא התערבות כירורגית וניתוח הופך באחרונה לטרנד רפואי מאוד חשוב וחיוני שכן הוא מאפשר תיקונים ופיסול האף באופן טבעי ומיוחד תוך שימוש בחידושי המדע הרפואי ברפואה אסתטית. יש לציין כי הטיפול אינו מתאים לכל אחד ויש לבחון זאת בהיוועצות רופא.

 

אלו הן רק דוגמאות קטנות ומידע שיכול להמחיש לכן את הנושא. אנחנו במרכז הרפואי הרברט סמואל נשב איתך עם רופא מומחה כדי לייעץ מה ניתן לבצע ומהו הטיפול הטוב ביותר המותאם לכל אחת ואחת בהתאם למרכיבים רבים, פיזיים, ביולוגים גנטים ועוד.

לפני הטיפול נעשית פגישת הכנה עם המטופל. בדיקה של התאמה אופטימלית לטיפול. שכן כל מטופל זקוק לטיפול שונה. המומחים במרכז ממליצים על הטיפול עבור המטופל. אתם מקבלים הסבר מפורט של התהליך. מה מצפה לכם וכדומה עוד מעבר למפורט כאן. כל שאלה כל חשש או כל דבר שרוצים לדעת ושלאול מקבל מענה מפורט בסבלנות רבה. טיפול בפנים על אף שנראה פשוט הוא מלא חששות מצד המטופל. בכל זאת מדובר בפניו וכל טעות או דבר שלא יהיה מקצועי יכול להיות גם מסוכן. לכן החשיבות אצל מי אתם מטפלים, האם מדובר במי שרשאים ובעלי ניסיון בתחום. לכן אנו מעודים את המטפלים לבדוק לשאול, לברר, בכלל לכל מי שמתעניין בתחום של אסתטיקה רפואית.

צרו קשר

טלפון:0723717984
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: