הלבנת שיניים | הרברט סמואל סנטר

הלבנת שיניים

אסתטיקת הפה

טיפול הלבנת שיניים הוא אחד מטיפולי האסתטיקה הפופולריים ביותר הניתנים כיום על ידי רופאי שיניים.  אין יותר צורך להעביר את החיים עם שיניים מוכתמות וצהובות, שגורמות לאי נוחות ולמבוכה.

השינוי בצבע השיניים והצהבתן הינו תולדה של שחיקת האמייל של השן. המעטפת החיצונית של השן,  מצהיבה הן בשל חריקת שיניים והן בשל צריכת מאכלים חומציים. פעולות אלו משפיעות על החומר הפנימי של השן,  הדנטין, ומאיצות את התהליך. עישון או שתייה מרובה של תה, קפה, יין אומנם מכתימים את האמייל, אך הכתמה זו אינה משפיעה על הצבע הפנימי של השן. על מנת להלבין את שכבת הדנטין, נעשה שימוש בג'ל מלבין על בסיס פרוקסיד.חומר זה נספג על ידי השן סופגת ומבהיר את צבעה.

איך מבוצעת הלבנת השיניים?

ניתן להלבין את השיניים בשיטת הסד הביתית. בעת הביקור במרפאת השיניים יילקחו מידות הפה ויותאם למטופל סד טיפולי בהתאמה אישית. את הסד יש להרכיב עם חומר ההלבנה למשך מספר שעות ביום ולמשך שבועיים עד שלושה שבועות. הלבנת שיניים מתבצעת בשעות הלילה. את הסד מרכיבים עם חומרי ההלבנה לפני השינה. הוא מונע שחיקת שיניים וחריקת שיניים. החומרים המלבינים פעילים בזמן השינה והלבנת השיניים מתבצעת מבלי להפריע לשגרת היומיום.

המלצות

מומלץ להגיע לטיפולי שיננית להסרת אבנית מהשיניים ולטיפול בחניכיים במקביל לתהליך ההלבנה.
מומלץ להימנע מעישון, המשפיע לרעה על התהליך ופוגם בבריאות החניכיים ובבריאות הכללית
מומלץ להפחית שתיית קפה, תה, יין, קוקה קולה ומשקאות אחרים המותירים שובל של צבע על השיניים.

 

געגועים לחיוכים חמים

שיניים לבנות הינן אחד הפרמטרים המשפיעים על יופיו של החיוך. הן מעניקות בטחון אסתטי. תהליך של הלבנת שיניים יגרום לכם ללא ספק לחייך יותר ולשדר פתיחות וידידותיות.

מעוניינים לבצע הלבנת שיניים?
צרו עמנו קשר עכשיו ותאמו תור בטל. 9753*

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: