יישור שיניים עם אינויזליין | הרברט סמואל סנטר

יישור שיניים עם אינויזליין

אסתטיקת הפה

יישור שיניים נעשה פעמים רבות כדי לשרת אסתטיקה. אבל הוא לא משרת רק אסתטיקה. הוא משרת גם את כושר הנגיסה והלעיסה. את חלוקת העומסים הנכונה בפה בשעת האכילה. את הדיבור וכושר ההגייה. את שימור השיניים. וכמובן, את החיוך.

חיוך הוא אחד מאמצעי התקשורת האנושית. כולנו רוצים חיוך יפה עם שיניים ישרות ומסודרות. כשנראות השיניים והחיוך אינה אסתטית – אנשים פשוט נמנעים מלחייך. לעיתים זה לא מרחיק לכת עד כדי כך, אלא מסתכם בתחושת אי נוחות.

בעבר, יישור שיניים היה כרוך בתקופה ממושכת שבה הונחו על השיניים התקנים ממתכת והרתיעו רבים מיישור שיניים. כיום, קיימת אפשרות לביצוע יישור שיניים שקוף ((Invisalign).

להבדיל מקוביות או מ"ברזלים", שמייצרים תחושת אי נוחות ומבוכה – אינויזליין (Invisalign) – שומרת על אסתטיקת הפה. זוהי טכנולוגייה חדשנית ליישור שיניים שהינו בלתי נראה ואינו פוגע באיכות החיים. קשתיות האינויזליין עשויות חומר תרמו-פלסטי חלק ונוח. הן מורכבות על השיניים בעדינות במטרה ליישר אותן. שיטת הטיפול הזו מתאימה גם לתיקון שיניים שזזו לאחר יישור שיניים בשיטות אחרות.

 אינויזליין – איך זה עובד?

יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין עושה שימוש בהדמיית מחשב בתלת מימד, המפרטת את תוכנית הטיפול המלאה. ניתן לעקוב אחר תזוזת השיניים בכל שלב של התהליך ועד לתוצאה הסופית. כבר בתחילת הטיפול ניתן לחזות באופן וירטואלי בתוצאה הסופית.

את הקשתיות השקופות ליישור השיניים מייצרים בהתאמה אישית למבנה השיניים ולצורך הטיפולי. מטרת הטיפול להפעיל על השיניים לחצים ולהזיזן באיטיות ובהדרגה למקומן. בכל שבועיים יש להחליף את הקשתיות בהתאם לשינויים שחלו במיקום השיניים. תהליך זה נמשך עד להשגת התוצאה הסופית שנקבעה על ידי רופא השיניים. משך הטיפול משתנה בהתאם לצרכים ולמאפיינים הייחודיים של כל מטופל. טיפול ממוצע אורך כשנה.

למה לצפות לאחר הטיפול?

מכיוון שהקשתיות של אינויזליין הן שקופות וניתנות להסרה, הן לא מצריכות כל שינוי בסגנון החיים. ניתן להסיר את הקשתיות בקלות בעת האכילה וצחצוח השיניים ומומלץ לעשות זאת. בשל כך, אין צורך להגביל צריכת מאכלים מסוימים במהלך הטיפול. כמו כן, בשונה מ"ברזלים" ממתכת, הרכבת הקשתיות אינה כרוכה בכאב או במתח. אחת לכמה שבועות יש להיפגש עם הרופא על מנת לוודא שתזוזת השיניים תקינה ובהתאם לתוכנית שנקבעה מראש.

זקוקים ליישור שיניים? לתיאום תור, צרו קשר בטל. 9753*

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: