שיקום הפה | הרברט סמואל סנטר

שיקום הפה

אסתטיקת הפה

שיניים פגומות או אובדן שיניים כתוצאה מחבלה או עקירה – הן מתכון בטוח לתחושת חוסר נעימות ומבוכה. קיימת נקודת מפגש ברורה בין בעייה באסתטיקת הפה לבין פגיעה בבטחון העצמי. מצב השיניים משפיע באופן ישיר על יכולת החשיפה וההתנהגות בחברת אנשים אחרים. אבל הודות למגוון אפשרויות שיקום הפה שיש כיום – אפשר להתחיל לחייך בחזרה.

שיקום הפה – שחזור התפקוד, הנוחות והאסתטיקה

שיקום הפה נועד לשחזר את האסתטיקה, הנוחות, והתפקוד של הפה במקרים בהם השיניים פגומות או חסרות. למעשה, רפואת השיניים המקצועית משלבת בין בריאות הפה לאסתטיקת הפה. כל מרפאת שיניים המכבדת את עצמה, מציעה תוכנית טיפול לשיקום הפה. התוכנית עשוייה לכלול טיפולי שיניים משמרים, עקירות ושיקום לאחר עקירה.

שיקום הפה בטווח המיידי

לצד תוכניות השיקום לטווח הארוך, רופא השיניים יכין למטופל פתרונות שיקום זמניים. זאת על מנת להבטיח שהמטופל לא ייצא מהמרפאה ללא שיניים. הפתרונות הזמניים הינם, בעיקר לצרכי אסתטיקה. כדי להבטיח שתוכלו לחייך מיד כשתצאו מפתח המרפאה לחוף הים שמולה.

שיקום הפה – מה זה כולל?

השיקום נעשה באמצעות מגוון רחב של דרכי טיפול. ביניהן: סתימות, שיניים תותבות, ציפוי שיניים, טיפולי שורש, כתרים, גשרים, שתלים וטיפולי חניכיים.

בין הטיפולים המבוצעים במרפאה:

 1. טיפולי שיניים משמרים ומניעתיים
 2. לבנות, ציפוי שיניים, טיפולי שורש, יישור שיניים שקוף וטיפולי שיננית

 3. עקירות והשלמות עצם
 4. עקירות רגילות ועקירות כירורגיות, ניתוחים כהכנה להחדרת שתלים

 5. כתרי זירקוניה
 6. לאחר טיפול שורש, יש צורך לשחזר את כותרת השן על מנת להחזיר את השן לתפקוד מלא. כמובן, צריך לדאוג גם לפתרון אסתטי. שחזור השן נעשה באמצעות כתרים.
  הודות לעמידות ולמראה הטבעי שלהם, הינם פתרון מצוין לשיקום הפה. הכתרים עשויים מליבת זירקון אוקסיד ומצופים בחרסינה. כתרים אלו הינם כתרי השיניים החזקים ביותר. הם אינם גורמים לאלרגיות, אינם מגרים את החניכיים ואינם סופגים כתמים. על מנת להתאים את הכתרים בצורה מדויקת למבנה הפה, בסיס הכתר נבנה בצורה ממוחשבת. תוכנת המחשב מאפשרת תכנון מדויק והתאמה לצבע השיניים הטבעיות. התוצאה הסופית היא השתלבות הרמונית של הכתרים בין השיניים הטבעיות. ממש לא תרגישו בהבדל.

 7. השתלות שיניים
 8. השתלת שיניים נועדה להחליף שן אחת או יותר במצב של אובדן שן כתוצאה מחבלה או עקירה. שתלים דנטליים הם פתרון לטווח ארוך, כי הם מוטמעים בפה באמצעות הדבקה או הברגה ללסת, בדומה לשיניים הטבעיות. אם הם מטופלים כראוי, השתלים הדנטליים יכולים להישמר שנים ארוכות ואפילו לכל החיים.

 9. תוכנית שיקום הפה
 10. לקראת טיפול שיניים במרכז הרברט סמואל יש לתאם תור לקבלת ייעוץ מקדים. תחילה יבצע רופא השיניים בדיקה להערכת הטיפולים הנדרשים. הבדיקה עשוייה לכלול גם צילומי רנטגן ובדיקות נוספות להשלמת התמונה הקלינית.
  הרופא יציע תוכנית כוללת לשיקום הפה. התוכנית תבוצע על פי סדרי עדיפויות הנגזרים ממצב השיניים והרצון לשמר את השיניים הטבעיות ככל שניתן.
  תוכנית שיקום הפה עשוייה לכלול: סתימות, עקירות, יישור שיניים, הלבנת שיניים, כתרים, השלמות עצם, שתלים, גשרים, תותבות חלקיות או מלאות ופתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   Contact Us:
   9753* | Send us a Message: