הסרת קעקועים | הרברט סמואל סנטר

הסרת קעקועים

קלוז אפ - עין עתידנית

הסרת קעקועים

קעקועים הם לפעמים תוצר של אימפולסיביות רגעית. אנשים מקעקעים את שמות האהובים שלהם ואח"כ נפרדים מהם בכעס. אנשים בוחרים לקעקע אלמנט מתריס מתוך אקט של מרדנות ואח"כ מתחרטים. לפעמים, אנשים משנים את כל אורח חייהם – והקעקועים שביצעו בסגנון חייהם הקודם – לא מתאימים להם יותר. לכל האנשים הללו עומדת האופציה לביצוע תהליך של הסרת קעקועים.

שיטות להסרת קעקועים

קיימות שתי שיטות להסרת קעקועים. השיטה הראשונה היא הסרת קעקועים בניתוח, בפרוצדורה שמתחילה בהרדמה מקומית וממשיכה בקילוף של שכבת הקעקוע ולאחר מכן תפירה של העור. היתרונות של שיטה זו הם שהקעקוע אכן נעלם לחלוטין, אבל התהליך להסרתו מותיר צלקת.

השיטה השנייה היא הסרת קעקועים בלייזר. שיטה זו מהירה מאוד ואינה מותירה צלקות. הבעיה היא שהיא מוגבלת, שכן לא כל צבע קעקוע ניתן להסרה.

רוצים להפטר מקעקועים שנמאסו עליכם? השאירו פרטים

הסרת קעקועים – כדאי לדעת

קעקוע נעשה על ידי החדרת דיו באמצעות מחט אל השכבה התת-עורית. על פי היהדות ביצוע קעקועים הינו איסור מהתורה. על פי החוק, בישראל מותר לעשות קעקועים החל מגיל 16 בליווי הורים. ככל שהקעקוע גדול יותר והפיגמנט חודר לעומק העור, כך קשה יותר להסירו. 

קעקועים פרמננטיים וקעקועים "לייט"

קיימים 3 סוגי קעקועים: קעקועי חינה שהינם שטחיים ביותר ונעלמים כעבור כשלושה שבועות.קעקועי איפור קבוע, המדגישים את תווי הפנים ויכולים להחזיק מעמד כארבע שנים. קעקועים לצמיתות הנעשים באמצעות מחט החודרת לעומק שכבות העור. הסרת קעקועים בלייזר או בניתוח מכוונת בעיקר לקעקועים פרמננטיים ולא לאיפור קבוע. (שכאמור, דוהה ונספג כעבור שנים אחדות). לפעמים, מסירים גם איפור קבוע כאשר מתקבלים פיגמנט או עיצוב הגורם לפגם אסתטי.

איזה צבעי קעקועים קל יותר להסיר?

באופן פרדוקסלי, קעקועים בצבעים כהים קל יותר להסיר בלייזר. קרני הלייזר "מזהות" אותם טוב יותר ומפרקות אותם בקלות. לכן, קל יותר להעלים קעקועים בגווני כחול, ירוק כהה, אפור או שחור. הקושי והאתגר האמיתי הוא בהסרת קעקועים צבעוניים בעלי פיגמנטים בצבעי צהוב, אדום, ורוד, לבן, ירוק ותכלת.

עשיתם קעקוע והתחרטתם? רוצים להסירם? השאירו פרטים ונחזור אליכם

איך בוחרים את שיטת הטיפול?

הסרת קעקועים בלייזר לא מתאימה לכל אחד. ייעוץ מקצועי ע"י רופא מומחה, יחסוך מכם תסכול ועוגמת נפש על טיפולים לא מתאימים. יעילות הטיפול תלויה בגודל הקעקוע, מיקומו והצבע שלו. כל אלו משפיעים על סיכויי ההצלחה של הפרוצדורה ועל זמן ההחלמה הנדרש לאחריה.

המלצות על הסרת קעקועים הדרגתית

במרכז הרברט סמואל תוכלו לקבל מידע מלא והמלצות מקצועיות. לפעמים, ימליץ לכם הרופא על הסרת קעקועים הדרגתית. לפעמים ההמלצה תהיה להסרה משולבת: חלקה בלייזר וחלקה בניתוח. הכל בהתאם לאופי הקעקוע, סיכויי ההצלחה בהסרתו, גודל הצלקת שתוותר לאחר ניתוח ועוד.

רוצים להסיר קעקוע? אתם מוזמנים לפגישת אבחון בה תקבלו את המידע הרפואי הרלוונטי והצעה לטיפול בלייזר, ניתוח או שילוב ביניהם. מלאו פרטים כאן למטה ונחזור אליכם, או צרו קשר טלפוני עכשיו: 9753*

צרו קשר

טלפון: 076-5310262
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: