הסרת שיער | הרברט סמואל סנטר

הסרת שיער

קלוז אפ - עין עתידנית

עם התקדמות הטכנולוגיות בתחום של הסרת שיער לצמיתות, חל גידול עצום במספר המכונים והמתעניינים בטיפולים. הסרת שיער לצמיתות הפכה לטיפול אסתטי מקובל בקרב נשים וגברים בטווח רחב של גילאים. השיקולים לביצוע הסרת שיער לצמיתות הם מרובים:

  • שיקולים אסתטיים – מראה חלק לתמיד ללא זיפים
  • חסכון בזמן וכסף על טיפולי הסרת שיער חלופיים, המצריכים תחזוקה שוטפת
  • שיפור בתחושת הבטחון העצמי
  • טכנולוגיות מתקדמות ובטוחות

שיטות הסרת שיער 

שיטות מסורתיות: גילוח, מריטה, הסרת שיער בשעווה חמה או קרה, שימוש במכשירים ביתיים כמו אפיליידי ודומיו. 

שיטות מתקדמות: מחט חשמלית (אפילציה), לייזר ו- IPL.

ההבדלים בין לייזר, אפילציה וטכנולוגיית IPL

א. אפילציה – בשיטת האפילציה מכניסים מחט חשמלית לתוך זקיק השערה במטרה לשרוף אותו. החיסרון הוא שהשיטה גורמת לצריבה ולאלרגיות, מה גם שרבים מעידים על כך שהיא לא נעימה ולפעמים גם כואבת. אפילציה הינה שיטה יעילה מאוד להסרת שיער לצמיתות אבל בגלל שהיא כואבת ניתן להתקדם לאט. הסרת השיער מתבצעת בהדרגה, אזור אחר אזור. פחות מומלצת לטיפול בכל הגוף, במצבים של שיעור יתר, ולמי שרגישים לכאב.

ב. לייזר – בעת שימוש בלייזר מחממים את זקיקי השערות בלי לפגוע ברקמת העור. כמו כן, בלייזר עושים שימוש בגל אור אחד וממוקד. הטיפול בלייזר הינו כואב לעיתים, אבל רמות הכאב נמוכות משמעותית יחסית לאפילציה. הטיפול בלייזר יעיל מאוד להסרת שיער לצמיתות באזורים נרחבים ובכל הגוף.

ג. IPL – שיטת IPL עושה שימוש באנרגיית אור בגלים משתנים. מדובר באנרגיה נמוכה משל טיפול לייזר, לכן הטיפול אינו כואב. מצד שני, יעילותו נמוכה משל השימוש בלייזר ויש צורך במספר טיפולים גדול יותר כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

מתעניינים בהסרת שיער בלייזר? צרו קשר

הסרת שיער בלייזר – מגבלות השיטה

טכנולוגיית הלייזר מבוססת על הבדלי הגוון בין השערה לבין העור. כפועל יוצא מכך, לא כל האנשים יכולים לעבור את הטיפול באותה מידה של אפקטיביות. הטיפול בלייזר מומלץ בעיקר לאנשים בעלי עור בהיר ושיער כהה. 

מגבלות אחרות חלות על הזמן המומלץ לביצוע הטיפול. היות ויש להימנע מחשיפה לשמש לכל אורך הטיפול, מומלץ לבצע טיפולי לייזר בחורף.

כמו כן, יש להימנע ממריטת השערות והסרתן בדרכים חלופיות, משום שלצורך הצלחת הטיפול השערות צריכות להיראות. 

טיפולי לייזר יכולים להתבצע על ידי רופא בלבד. טיפולים אחרים להסרת שיער יכולים להתבצע גם על ידי קוסמטיקאית.

השאירו פרטים להסרת שיער במכשור המתקדם בעולם

מהלך הטיפול ומשך הזמן שנדרש עבורו

תהליך הסרת שיער בלייזר כרוך ב- 6-15 טיפולים המתפרסים על פני תקופה של 6-24 חודשים. כמות הטיפולים ומידת תכיפותם תלוייה בתגובה האישית של כל מטופל לטיפול. כמו כן, מידת האפקטיביות ואורך התקופה תלויים גם באזור בגוף שבו מתבצעת הסרת השיער. 

הסרת שיער בפנים

ניתן לבצע הסרת שיער לצמיתות מהפנים. טיפול זה מתאים לנשים וגברים הסובלים משיעור יתר בפנים ומבקרים תדיר אצל הקוסמטיקאית לצורך הסרת שיער זמנית. 

מאפיינים של שיער רדום

בעת הטיפול בהסרת שיער בלייזר ייתכן מצב ובו חלק מהשערות ייכנסו למצב רדום. זה אומר שזקיקי השערות לא ייעלמו, אך יפסיקו לתקופת מה להצמיח שערות חדשות. שערות רדומות עלולות בחלוף הזמן לצמוח בחזרה. 

צמיחת שיער מחודשת תיתכן גם על רקע שינויים הורמונליים, מתח, לידה, הזדקנות, שימוש בתרופות ושינוי במצב הבריאותי. יש לעקוב אחר תוצאות הטיפול ולפנות לייעוץ מקצועי במקרה הצורך.

הסמכה רפואית לטיפולי הסרת שיער

כיום כבר ברור שאין תחליף לטיפולי הסרת שיער בלייזר על ידי צוות רפואי עם הסמכה מתאימה. הסרת שיער בלייזר מבטיחה את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר. רופא מיומן יבצע את ההליך באופן מקצועי ויתן מענה לכל התפתחות לא צפוייה במהלך הטיפול. במרכז הרברט סמואל ההליך מתבצע באמצעות ציוד הלייזר המתקדם ביותר בעולם. 

השאירו כאן למטה את פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם לתיאום תור לאבחון וייעוץ מקצועי לקראת הסרת שיער בלייזר. 

צרו קשר

טלפון: 076-5310262
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, 
דוא"ל: info@hscenter.co.il

 

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: