מיצוק העור והצערת העור בשיטות מתקדמות | הרברט סמואל סנטר

הצערת העור, מיצוק העור ופילינג

קלוז אפ - עין עתידנית

הצערת עור הפנים נעשית במגוון שיטות טיפול וביניהן, פילינג עמוק. בעבר, פילינג התבצע באמצעות חומרים כימיים. כיום, ניתן לבצע פילינג עמוק בשיטות מתקדמות יותר. אנו מציעים טיפול לייזר שייפ, שמטרתו להצמיח עור חדש, מתוח וגמיש. פילינג לייזר מסייע להעלמת קמטים ולהעלמת כתמים. הוא מחדש את העור, ומביא למיצוק הפנים עם תוצאות מצוינות. הטיפול מתאים גם לאזור הצוואר והדיקולטה. הטיפול מתבצע ע"י רופא מיומן באמצעות מכשור הלייזר המתקדם מסוגו בעולם.

הצמחת סיבי קולגן ואלסטין 

במהלך הטיפול יבוצע חימום מבוקר של רקמת העור האפדירמית, עד ל- 43 מעלות. כתוצאה מהחימום נוצרת סירקולציה טובה יותר באזור הפנים ומתחדש ייצור הקולגן והאליסטין, המשמרים את גמישות העור ומראהו הצעיר.

למה לצפות לאחר הטיפול?

מיד בתום הטיפול ניתן לראות שיפור בטקסטורת העור ומיצוק של קמטוטים שטחיים. הטיפול אפקטיבי לזמן קצר, והשפעותיו נמשכות כשבוע, בהתאם לעורך ומצבך טרם הטיפול. על מנת להשיג תוצאות חיוביות יותר, מומלץ לבצע סדרת טיפולים של 5-6 טיפולים.

טיפול פילינג בלייזר

 

למה לצפות לאחר הטיפול?

בעקבות הטיפול עשויים להופיע בעורך אדמומיות וקילוף שצפויים לחלוף תוך שבעה ימים. יש לשמור על לחות העור בתקופת ההחלמה, ולאחר השבוע הראשון תתגלה שכבת עור חדשה ונקייה. במקרים של אדמומיות ממושכת, ניתן לכסות את האזור באמצעות מייק-אפ בעל מקדם הגנה, וכן יש להיזהר מחשיפה לשמש. ניתן לראות שיפור במראה הקמטים ומרקם העור למשך שלושה חודשים לאחר הטיפול.

טיפול באמצעות פיצול הלייזר

טיפול מתקדם הנועד לטפל בקמטים, כתמי פיגמנטציה ועוד. באמצעות פיצול קרן הלייזר, אנו יכולים להגיע מתחת לשכבה העליונה של העור, רקמת הדרמיס, מבלי לפגוע בשכבת העור העליונה. הפגיעה המכוונת מעודדת את העור לייצר תאים חדשים של קולוגן ואלסטין על מנת להעלים את הקמטים באזור בו טיפלנו. במידת הצורך, לאחר טשטוש הקמטים, ניתן בעזרת מכשיר המכשור המתקדם של המרכז לטפל גם בפיגמנטציה הנמצאת בשכבת העליונה, האפידרמיס.

למה לצפות לאחר הטיפול?

לאחר טיפול מיצוק העור או הצערת העור באמצעות פיצול הלייזר עשויה להתעורר תחושה קלה של אי נוחות או אדמומיות מתמשכת אותה ניתן להסתיר בעזרת מייק-אפ.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: