מיצוק העור והצערת העור בשיטות מתקדמות | הרברט סמואל סנטר

הצערת העור, מיצוק העור ופילינג

קלוז אפ - עין עתידנית

אם אינך מרוצה ממראה העור שלך בשל הופעת קמטים, סימני גיל או כתמי שמש, כדאי לדעת כי יש מספר דרכים לחדש את העור ובכך ליצור מראה צעיר ורענן יותר. הטיפולים להצערת ומיצוק העור הם דרך נהדרת להחזיר לעורך מרקם חלק ואחיד יותר, ולשוות לפנייך מראה רגוע וקורן. הם בטוחים, יעילים ונוחים מכיוון שהם אינם פולשניים ונעשים באמצעות מגוון המכשירים המתקדמים של המרכז שלנו.

טיפול לעידוד קולוגן ואלסטין

במהלך הטיפול יבוצע חימום מבוקר של רקמת העור האפדירמית, עד 43 מעלות. החימום גורם לתאים ברקמת הדרמיס להאיץ ובכך הם מעודדים יצירה של קולוגן ואלסטין. טיפול זה אפקטיבי לזמן קצר.

למה לצפות לאחר הטיפול?

מיד בתום הטיפול ניתן לראות שיפור בטקסטורת העור ומיצוק של קמטוטים שטחיים. הטיפול אפקטיבי לזמן קצר, והשפעותיו נמשכות כשבוע, בהתאם לעורך ומצבך טרם הטיפול. על מנת להשיג תוצאות חיוביות יותר, מומלץ לבצע סדרת טיפולים של 5-6 טיפולים.

טיפול פילינג בלייזר

בשיטת מיצוק העור הזו נבצע פילינג באמצעות לייזר אבלטיבי. אנו ניצור כוויה מכוונת, כאשר יש לנו אפשרות לקבוע את עומק חדירת הלייזר לרקמה, תוך התחשבות במצבך והתוצאה הרצויה עבורך. בעקבות הכוויה הגוף ייצר תאי קולוגן ואלסטין המעניקים לעור מראה חלק וצעיר.

למה לצפות לאחר הטיפול?

בעקבות הטיפול עשויים להופיע בעורך אדמומיות וקילוף שצפויים לחלוף תוך שבעה ימים. יש לשמור על לחות העור בתקופת ההחלמה, ולאחר השבוע הראשון תתגלה שכבת עור חדשה ונקייה. במקרים של אדמומיות ממושכת, ניתן לכסות את האזור באמצעות מייק-אפ בעל מקדם הגנה, וכן יש להיזהר מחשיפה לשמש. ניתן לראות שיפור במראה הקמטים ומרקם העור למשך שלושה חודשים לאחר הטיפול.

טיפול באמצעות פיצול הלייזר

טיפול מתקדם הנועד לטפל בקמטים, כתמי פיגמנטציה ועוד. באמצעות פיצול קרן הלייזר, אנו יכולים להגיע מתחת לשכבה העליונה של העור, רקמת הדרמיס, מבלי לפגוע בשכבת העור העליונה. הפגיעה המכוונת מעודדת את העור לייצר תאים חדשים של קולוגן ואלסטין על מנת להעלים את הקמטים באזור בו טיפלנו. במידת הצורך, לאחר טשטוש הקמטים, ניתן בעזרת מכשיר המכשור המתקדם של המרכז לטפל גם בפיגמנטציה הנמצאת בשכבת העליונה, האפידרמיס.

למה לצפות לאחר הטיפול?

לאחר טיפול מיצוק העור או הצערת העור באמצעות פיצול הלייזר עשויה להתעורר תחושה קלה של אי נוחות או אדמומיות מתמשכת אותה ניתן להסתיר בעזרת מייק-אפ.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: