טיפול בצלקות אקנה | הרברט סמואל סנטר

טיפול בצלקות אקנה

קלוז אפ - עין עתידנית

צלקות אקנה או צלקות כתוצאה מחבלה או ניתוח יוצרות פגם במרקם העור ובמראה החיצוני. מי שסובל מצלקות בפנים רואה בהן פגם אסתטי שעלול להשפיע על הבטחון העצמי והקשרים החברתיים. זה נכון גם ביחס לצלקות באזורים אחרים בגוף, שהינם גלויים לעין בעת כשאתם מגיעים לבריכה או לחוף הים. היות וצלקות כאלו לא עוברות מעצמן, מומלץ לטפלבהן ולעשות מאמץ להעלימן. 

איך מבוצע הטיפול?

אנו מציעים 2 שיטות לטיפול יעיל בצלקות, המספקות שיפור משמעותי  במרקם ובתצורת הצלקת והעור. אופן הטיפול נקבע בהתאם למצב העור ולגיל הצלקת. כאשר בסביבת הצלקת קיימת אדמומיות רבה, הטיפול יבוצע באמצעות קרן לייזר עדינה וסלקטיבית. המטרה: להרוס את כלי הדם המזינים את הצלקת מבלי לפגוע ברקמות שמסביב לאזור המטופל. בשיטה זו יש צורך בדרך כלל בטיפול אחד עד שלושה.

במידה ולעור טקסטורה בלתי סדירה (עם או בלי אדמומיות), כתוצאה מחיטוטים רבים בעור, יבוצע טיפול שונה עם עוצמת לייזר משתנה בהתאם לצורך. מטרת הטיפול: הטרייה של העור. הטיפול יכוון לעידוד הגוף להצמחת שכבת עור חדשה, טרייה ואחידה. לפני הטיפול ימרח הרופא משחה מאלחשת על האזור המטופל. צפוי כי המטופלים יחושו בחום מקומי אך לא בכאב. לאחר שלושה עד חמישה טיפולים תחל צמיחה מחודשת של תאי וסיבי קולגן ואלסטין אשר יחדשו את העור, ישפרו את מראהו משמעותית ויצעירו אותו.

למה לצפות לאחר הטיפול?

לאחר הטיפול המטופלים חווים בדרך כלל תחושה של חום מקומי, המטופל בקומפרסים קרים בימים הראשונים לאחר הטיפול ייתכן כי העור יגרד או יתקלף. לא לדאוג. זה סימן לכך שקיימת סירקולציה טובה ברקמות שטופלו והן מתעוררות לחיים.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: