מיצוק והידוק קו הלסת | הרברט סמואל סנטר

מיצוק והידוק קו הלסת

קלוז אפ - עין עתידנית

עם הגיל אנו הולכים ומאבדים שומן באזור הפנים. כתוצאה מכך, יש אובדן של נפח, הפנים מצטמקים והעור נשמט כלפי מטה. תהליך זה מייצר קמטים, לסת נפולה או מראה של סנטר כפול. עיצוב קו הלסת מחדש משפיע מאוד על חזות הפנים ומצעיר אותם. באמצעות טכנולוגיית גלי רדיו RF, ניתן לטפל בשכבות השונות של עור הפנים, ללא צורך בניתוח. הטיפול מחמם את הקולגן בשכבות העור העמוקות לטמפרטורה מסוימת, המהדקת את סיבי הקולגן הקיימים ומעודדת צמיחת חדשים. התוצאה: מתיחה והצערה של האזור המטופל. 

איך מבוצע הטיפול?

עיצוב קו הלסת נעשה בהרדמה מקומית, הוא מהיר יחסית ואורך כ- 45 דקות. במהלך הטיפול יוחדרו מחטים דקיקות אל רקמת הדרמיס, ובאמצעותן ישוגרו גלי רדיו RF אל השכבות העמוקות של העור והשומן התת עורי. העברת האנרגיה מתבצעת עד לחימום הדרמיס ל- 67 מעלות. בתגובה לחום, העור והשומן יצטמקו ויתחיל תהליך של בניית רקמות חיבור חדשות. תאי קולגן ואלסטין חדשים ייווצרו, וכתוצאה מכך קו הלסת יראה מוצק ומהודק והעור חלק יותר. לאחר הטיפול, ייחבש האזור למשך שלושה ימים כדי לאפשר לעור להירפא.

למה לצפות לאחר הטיפול?

מכיוון שהטיפול נעשה ללא התערבות ניתוחית, זמן ההחלמה קצר באופן יחסי ולא נותרות צלקות. ניתן לחזור לשגרה ולפעילות רגילה מיד לאחר הטיפול. אצל חלק מהמטופלים עשויים להופיע שטפי דם או בצקות, אך הם עתידים לחלוף כעבור שבועיים שלושה. ניתן לראות שיפור במראה הלסת באופן מיידי. אך מכיוון שתהליך בניית הרקמות נמשך לאורך זמן, התוצאה הסופית צפויה להיראות כעבור חצי שנה עד שנה.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: