כירורגיה פלסטית ואסתטית | הרברט סמואל סנטר

כירורגיה פלסטית

כירורגיה פלסטית לגוף

היופי הוא בעיני המתבונן והמתבונן הביקורתי ביותר הוא האדם כלפי עצמו. אנשים מכירים את בעיות האסתטיקה של עצמם וחשים אי נוחות עם מה שהם מזהים כפגמים אסתטיים. הענף של כירורגיה פלסטית התפתח ומתפתח כל העת על מנת לספק פתרונות איכותיים ובטוחים לבעיות אסתטיקה שונות. 

המרכז הרפואי הרברט סמואל מעמיד לרשותכם מנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה לביצוע מגוון רחב של ניתוחים אסתטיים. תוכלו לקבל אצלנו ייעוץ מקצועי אמין ואיכותי, לאחר אבחון ושיחה מקדימה. אנו נברר מה מפריע לכם, נסקור בפניכם את האפשרויות העומדות לרשותכם לתיקון הבעיה ונספק מידע מלא לגבי יתרונות וסיכונים בכל פרוצדורה. 

חדרי הניתוח שלנו

הניתוחים במרכז מתבצעים בחדרי ניתוח מפוארים ומתקדמים עם הציוד החדיש ביותר. רמת חדרי הניתוח הינה מהגבוהות בעולם ואנו מקפידים על תקינה ברמה אירופאית. 

אילו ניתוחים פלסטיים ניתן לבצע אצלנו?

אנו מבצעים במרכז ניתוחים פלסטיים בפנים, ניתוחי חזה וניתוחים שונים בגוף.  כך, למשל, תוכלו לבצע אצלנו:

ניתוח אף, מתיחת פנים מלאה או חלקית, ניתוח הרמת עפעפיים, הצמדת אוזניים, הגדלת חזה או הקטנת חזה (גם הקטנת חזה לגבר), הרמת חזה, החלפת שתלים או הוצאת שתלים, שאיבת שומן מאזורי גוף שונים או מהפנים, מתיחת ירכיים, זרועות או בטן ועוד. 

בכל פרוצדורה כירורגית אנו לוקחים בחשבון את גילו ומצבו הרפואי הכללי של המטופל. הנחיות רפואיות ניתנות בהתאם לצורך ותוך התאמה לצרכים הרפואיים הספציפיים של כל מטופל. השירות שניתן אצלנו הינו ברמה בינלאומית, חלק לא מבוטל מהרופאים שלנו הינם בעלי קליניקות גם בחו"ל או בעלי ניסיון בעבודה בחו"ל. רמת השירות והליווי האישי של המרכז הינה בהתאם לסטנדטים הנהוגים במדינות המתקדמות באירופה ובקליניקות המובילות בארה"ב.

שאלות על כירורגיה פלסטית ואסטתיקה

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: office@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: