הגדלת חזה - כל מה שצריך לדעת | הרברט סמואל סנטר

הגדלת חזה

ניתוחי חזה - הגדלת חזה או הקטנת חזה

ישנן סיבות רבות בגינן בוחרות נשים להגדיל את החזה שלהן, וכאשר ההחלטה היא אישית, להגדלת החזה יכולה להיות השפעה חיובית ומשמעותית על חייך. אם החזה שלך קטן מדי ביחס לגופך, צורתו השתנתה בשל ירידה משמעותית במשקל או בשל הנקה לאחר ליידות , או אולי שד אחד גדול יותר מן השני, את עשויה לחוש חוסר ביטחון בנוגע לחזה שלך. ניתוח הגדלת חזה נועד לשנות את גודל, צורת ועגלגלות החזה באמצעות שתלי ג'ל סיליקון, ונשים רבות מעידות שתחושתם דומה לשדיים אמיתיים.

איך מבוצע ניתוח הגדלת החזה?

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית ואורכו כארבעים דקות עד שעה וחצי, ובמהלכו יוחדרו השתלים כדי לעצב את החזה שלך. סוג , גודל ומיקום השתלים ייקבעו בהתאם לנתוני גופך: צורת החזה שלך, מבנה גופך, סוג העור וגמישות הרקמות. המנתח יבצע חתך קטן בקפל שמתחת לחזה או סביב הפטמה, בהתאם לטכניקה המדויקת ביותר שנבחרה עבורך. דרך החתך ימוקמו השתלים באחד מהמיקומים האפשריים: מעל השריר לשריר בית החזה או מתחת לשריר באופן חלקי. לאחר הניתוח תתבקשי להישאר באשפוז למשך מספר שעות.

למה לצפות לאחר הניתוח?

השינוי בגודל החזה גלוי באופן מיידי, וכבר למחרת הניתוח המטופלת יכולה ליהנות מתוספת הנפח לשדיים שלה. עם זאת, בפרק הזמן הסמוך לניתוח השדיים קשים יותר והם עשויים להיות ממוקמים יחסית גבוה. אל דאגה, תוך כשלושה חודשים הם יהפכו לרכים יותר ויקבלו את צורתם ומיקומם הסופיים. מומלץ ללבוש חזיית ספורט לתמיכה במשך חודש, ואילו הצלקת הדקה לרוב תהיה פחות בולטת.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: