הוצאת שתלים | הוצאת שתלים מסיליקון | הרברט סמואל מרכז אסתטיקה ופלסטיקה

הוצאת שתלים

ניתוחי חזה - הגדלת חזה או הקטנת חזה

הוצאת שתלים מיועדת לנשים שעברו ניתוח הגדלת חזה ובחזם הושתלו שתלי סיליקון. הסיבות להוצאת שתלים יכולות להיות רפואיות או אחרות.

הוצאת שתלים – סיבות אפשריות

  • צורך רפואי – קרע בשתלים או הווצרות קופסית המחייבים התערבות כירורגית והחלפת השתלים.
  • צורך אסתטי – בעיה אסתטית הנובעת מפער גובה בין שני השתלים או הווצרות קפלים בעור.
  • צורך תחזוקתי – לשתלים יש "זמן מדף" או "תאריך תפוגה". על פי הנחיות ה- FDA השתלים עושים את שלהם בחלוף כ- 10-15 שנים.
  • צורך אישי/רגשי – חרטה ורצון לחזור למראה הטבעי ולגודל החזה המקורי.

כמו פמלה אנדרסון

פאמלה אנדרסון הפכה מודל לחיקוי לנשים רבות. חלקן הלכו בעקבותיה וביצעו ניתוח הגדלת חזה. חלקן שואבות ממנה השראה גם בהבנה שלגיטימי להתחרט ולחזור למימדים הטבעיים. 

הוצאת שתלים לצמיתות או החלפת שתלים 

במקרה של צורך רפואי או אסתטי ניתן להסיר את השתלים ולהחליפם בשתלים חדשים. במקרים קלים, ניתן לתקן בעיות מסויימות גם מבלי להחליף את השתלים הקיימים. ניתן להמיר את השתלים בהזרקת או השתלת שומן בחזה. נשים רבות בוחרות לעשות כך בשל העובדה שזהו שתל טבעי המופק מהגוף שלהן.

איך מבוצעת הוצאת שתלים מהחזה?

ניתוח הוצאת שתלים מהחזה מבוצע לרוב תחת הרדמה כללית. במידת האפשר, המנתח ינסה להסיר את השתל דרך החתך המקורי בו בוצעה ההגדלה, כדי למנוע הצטלקות נוספת. במידה ויש צורך ועניין בפרוצדורה נוספת כגון: השתלת שומן או הרמת חזה היא תבוצע במהלך הניתוח. 

למה לצפות אחרי ניתוח הוצאת שתלים?

נשים רבות חוששות שהוצאת שתלים מהחזה, תותיר אותן עם חזה מרוקן ונפול, אך זה לא מחוייב המציאות. זה תלוי באליסטיות של העור ובמצב החזה. אם לא הייתה נפילה גדולה של החזה במהלך השנים, לא יוותרו עודפי עור אחרי הניתוח. אם המצב אחר, ניתן, כמובן, לבצע השתלת שומן או הרמת חזה במהלך הניתוח.

לאחר ניתוח הוצאת שתלים רצוי ללבוש חזיית ספורט כדי לסייע להתאוששות ולהבטיח ריפוי נאות. ניתן לחזור לעבודה כמה ימים לאחר הניתוח. מספר שבועות לאחר הניתוח השדיים עלולים להיראות עדיין נפוחים בעקבות הניתוח. צפוי שיעברו מספר חודשים עד שהם יחזרו לצורתם הטבעית והרצויה.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: