הזרקת שומן לחזה | הרברט סמואל סנטר

הזרקת שומן לחזה

ניתוחי חזה - הגדלת חזה או הקטנת חזה

לא חייבים לבצע ניתוח חזה על מנת לעצב את החזה מחדש ולהגדילו. הזרקת שומן לחזה הינה שיטת טיפול חדשנית, המאפשרת להגיע לתוצאות מצוינות.  בעת הזרקת שומן לחזה נעשה שימוש ברקמה טבעית של הגוף. אין צורך בשתלי סיליקון. אין צורך בביצוע חתכים בחזה. אין צורך בזמן החלמה ממושך.

הזרקת שומן לחזה מאפשרת לבצע הגדלת חזה מעודנת ומתונה. החזה נראה עגול, מלא, מוצק וטבעי עם רווח טבעי בין השדיים. השתלת השומן משפיעה יותר על צורת החזה מאשר על גודלו. הוא צפוי לגדול בחצי מידה עד מידה. הטיפול אינו מותיר צלקות בחזה. הוא משפר את נראות וגמישות עור השדיים. למעשה, הוא מחזיר אותן שנים לאחור.

איך מבוצעת הזרקת שומן בחזה?

ההליך מבוצע בהרדמה מקומית בשני שלבים. בשלב ראשון מתבצעת שאיבת שומן מאזור אחר בגוף. השאיבה מתבצעת דרך חתכים קטנים ביותר באורך 3-5 מ"מ. הרופא המנתח יקבע מהיכן עדיף לשאוב. האזורים המתאימים הינם בדרך כלל באזור הבטן, הירכיים או הישבן. בשלב השני ולאחר סינון תאי השומן, הוא מוזרק באמצעות מחט דקיקה לאזור החזה.

למה לצפות לאחר ההליך?

זמן התאוששות קצר יחסית. בשל השימוש בשומן עצמי, אין חשש לתגובה אלרגית. ניתן לחזור לעבודה תוך יומיים שלושה. מומלץ ללבוש מחוך או חבישה אלסטית על האזור ממנו נשאב השומן, וכן רצוי ללבוש חזייה נוחה במהלך השבועות הראשונים. לאחר הניתוח השדיים עשויים להיות גדולים יותר מאשר גודלם הסופי בשל נפיחות. במהלך מספר החודשים גודל השדיים עשוי לפחות, ולאחר מכן ניתן יהיה לחזות בתוצאה הסופית. השומן שנקלט נשאר בדרך כלל לצמיתות.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: