הזרקת שומן לפנים | השתלת שומן בפנים | הרברט סמואל - מרכז אסתטיקה ופלסטיקה

הזרקת שומן לפנים

טיפולי פנים

אנחנו מורגלים לחשוב שצריך לדלל את רקמות השומן בגוף. לרוב, זה נכון. עודף שומן אינו בריא לגוף. אבל רקמות השומן הן חיוניות לגוף. השומן הוא גורם מבודד מקור והוא מהווה חלק מהנפח של הגוף והפנים. עם הגיל מאבדים הפנים מנפחם. העור והשרירים שפעם היו מתוחים על מלוא נפח הפנים הופכים לרפויים ומדולדלים. כתוצאה מכך מתקבל מראה מבוגר, עייף וחסר חיוניות. הזרקת שומן או השתלת שומן – נועדה לטפל בדיוק בבעייה הזו. מטרתה לחדש את נפח הפנים, למלא את השקעים ובכך להביא למתיחה מחודשת של העור. הטוב ביותר הוא לעשות זאת עם השומן הטבעי של המטופלים. שיטת הזרקת השומן העצמי היא דרך פשוטה יחסית להצעיר את מראה הפנים. היא מאפשרת החלקת קמטים, מילוי ופיסול קווי הפנים והחזרת הנפח שאבד עם הזמן. זהו תהליך זעיר פולשני ובטוח, המספק תוצאות מצוינות וארוכות טווח. 

הזרקת שומן לפנים

איך מבוצעת הזרקת שומן בפנים?

ההליך מבוצע בהרדמה מקומית או כללית, והוא כולל שני שלבים: בשלב הראשון, מתבצעת שאיבת רקמות שומן מהגוף. בהתאם להמלצת המנתח האזור ממנו יילקחו הרקמות עשוי להיות הישבן, הבטן או הירכיים. בשלב השני, מוזרק השומן לאותם אזורים בפנים שיש צורך לעבות. ריבוי תאי גזע בשומן והיותו שומן עצמי של המטופלים, מגדילים משמעותית את הסיכוי לקליטת השומן המושתל. בתהליך ההשתלה נלקחת בחשבון העובדה שרק אחוז מסויים מהשומן המוזרק יישאר במקומות והשאר ייספג. היופי הוא שהשומן הנקלט יישאר במקומו לאורך שנים וגם יסייע בחידוש תאי העור שמעליו בגלל הרכבו  המיוחד. 

למה לצפות לאחר הטיפול?

ההחלמה מהליך הזרקת שומן לפנים הינה מהירה יחסית, ואין צורך להישאר לאשפוז. במידה ויופיעו בצקות, נפיחות, שטפי דם ואדמומיות, הן צפויות לחלוף במלואן בתוך מספר שבועות. ברוב המקרים ניתן לחזור לשגרה זמן קצר לאחר הטיפול. 

לעיתים, יש לחזור על הפרוצדורה יותר מפעם אחת וזאת בשל העובדה שרק חלק מהשומן המושתל נותר באזור ההשתלה. זו הסיבה שהזרקת שומן מתבצעת לא פעם כחלק מהליך כירורגי מקיף יותר כמו מתיחת פנים. 

מומלץ לקרוא גם :

מתעניינים בהליך של הזרקת שומן לפנים?
צרו קשר עכשיו ותאמו תור לייעוץ מקדים בטל. 9753*

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: