החלפת שתלים | ניתוח החלפת שתלים בחזה | הרברט סמואל - אסתטיקה ופלסטיקה

החלפת שתלים

ניתוחי חזה - הגדלת חזה או הקטנת חזה

על פי המלצת ה- FDA יש צורך לבצע החלפת שתלים כל 10-15 שנה. זה הזמן המוערך כ"חיי" שתל. בחלוף "תקופת החיים" הממוצעת של השתל צריך לבצע ניתוח החלפת שתלים כשגרה טיפולית.

 לעיתים, יש ניתוח כזה מתבצע בשל דליפה או קרע בשתל. זה עלול לקרות  כתוצאה מחבטה, תאונה, עייפות החומר או סיבה אחרת. ניתוח החלפת שתלים בחזה הוא ניתוח המבוצע גם לצרכים אסתטיים לחלוטין. לאחר ביצוע ניתוח להגדלת חזה נשים רבות מבקשות להגדיל או להקטין אותו. בהתאם לכך, יש צורך בהחלפת שתלים לשתלים במידה גדולה יותר או קטנה יותר. 

הגודל כן קובע 

 כאשר הניתוח להחלפת השתלים מבוצע לצורך הגדלת השד – יש צורך בשתלים הגדולים לפחות ב- 100 גרם מהקיימים. הגדלה בסדרי גודל קטנים יותר – לא תיצור את האפקט המבוקש. לכן, אין טעם בביצוע ניתוח כזה. 

בכל מקרה, כאשר מדובר על החלפת השתלים בשתלים גדולים או קטנים יותר, צריך לקחת בחשבון את ההשלכות הויזואליות. אם מדובר בשתלים גדולים משמעותית – עלולה להווצר נפילה של השדיים. אם מדובר בשתלים קטנים משמעותית – עלולים להווצר עודפי עור. בשני המקרים, כדאי לפעול על פי עצת הרופא המנתח. להתאים את הגודל למידת העובי והאלסטיות של העור ולבצע הרמת חזה בנוסף להחלפת השתלים במידת הצורך.

איך מבוצעת החלפת שתלים בחזה?

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית והוא אורך כשעה – שעה וחצי. טכניקת הניתוח תלוייה בסוג ההליך הרפואי הנדרש ובמצב החזה. השאיפה האסתטית היא לבצע את החתך בצלקת הקודמת שדרכה הוחדרו השתלים לחזה. לעיתים, ובהתאם לצורך יתבצע החתך במקום אחר.

למה לצפות לאחר הניתוח?

לאחר הניתוח צפויים שטפי דם ונפיחויות באזור החזה. את התוצאות הסופיות והאסתטיות של הניתוח ניתן יהיה לראות כעבור כשישה שבועות. עד אז הנפיחות צפויה לרדת ושטפי הדם להיעלם. זהו פרק הזמן הממוצע עד להתייצבות במראה החזה ובתחושת הרכות הטבעית שלו.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: