הצמדת אוזניים | הרברט סמואל סנטר

הצמדת אוזניים

טיפולי פנים

חוסר שביעות הרצון מגודל או מצורת האוזניים מתחיל בדרך כלל כבר בילדות. ילדים רבים סופגים הקנטות ולעג בשל אוזניים בולטות יתר על המידה או שאינן סימטריות. הם הופכים למבוגרים מאותגרים אסתטית. חלק מהם עושים מאמץ להסתיר את אוזניהם בעזרת השיער או חבישת כובעים. חלק מבקשים לתקן את מראה האוזניים באמצעות ניתוח הצמדת אוזניים. ניתוח כזה משפר את צורתן, מיקומן וכן את הפרופורציה שלהן. כמו כן, בעזרת הניתוח ניתן לתקן פגמים מולדים או פגיעות במבנה האוזן. 

איך מבוצע ניתוח להצמדת אוזניים?

בקרב מבוגרים ניתן לבצע את הניתוח בהרדמה מקומית, ואילו בקרב ילדים מעל גיל 6 נדרשת הרדמה כללית. תיקון של אוזניים בולטות נעשה בטכניקות כירורגיות שונות כדי לקפל, לקבע או להקטין את סחוס האוזן ובכך לעצב את צורתה. החתכים נעשים בחלק האחורי של האוזן ובתוך קפלי האוזן ומוסתרים מהעין. בגמר הניתוח, החתכים נתפרים בעדינות והאוזניים נשארות חבושות למשך מספר ימים.

למה לצפות לאחר הניתוח?

בניתוח הצמדת אוזניים התוצאות כמעט מיידיות. הן יראו לעין מיד כאשר תוסר החבישה. כאשר מתקבלת התוצאה הרצויה, האוזניים ממוקמות לצמיתות קרוב יותר לגולגולת, כך שהצלקות הכירורגיות נסתרות מאחוריהן או מוסתרות היטב בתוך הקמטים הטבעיים של האוזניים.

מומלץ לקרוא גם :

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: