הרמת חזה | הרברט סמואל סנטר

הרמת חזה

ניתוחי חזה - הגדלת חזה או הקטנת חזה

הגיל הוא האוייב הגדול ביותר של האסתטיקה הנשית. עם הזמן החזה מאבד מגמישותו וכוח הגרביטציה מושך אותו כלפי מטה. החזה שהיה זקוף וזקור בתחילת הדרך עלול להדלדל ולקבל מראה נפול ולא אסתטי. ניתוח הרמת חזה נועד לתקן זאת. 

מה משפיע על מראה החזה הטבעי?

גמישות העור, צורת החזה ומיקום הפיטמות מושפעים מהריונות, הנקה, תנודות במשקל, הזדקנות, כוח המשיכה ותורשה.

למה נועד ניתוח הרמת החזה?

הניתוח מרים את החזה על ידי הסרת העור העודף והידוק הרקמות. השדיים מעוצבים בקווי מתאר חדשים הנתמכים על ידי מתיחת העור והרקמות. החזה מקבל מראה צעיר, מלא ומוצק. ניתוח הרמת החזה מומלץ למי שאינן מתכננות הריון נוסף.

איך מבוצעת הרמת חזה?

הניתוח מבוצע בהרדמה מלאה ואורך כשעתיים וחצי. מיקום החתכים יקבע לפי גודל וצורת השדיים. ישנם שלושה מיקומים אפשריים: סביב העטרה, אנכית לה עד קפל השד ואופקית לה לרוחב קפל השד. לאחר ביצוע החתכים, רקמת השד תורם ותעוצב מחדש כדי לשפר את קווי המתאר של החזה וצורתו. הפטמה והעטרה ימוקמו מחדש לגובה טבעי המותאם לצורת השד ומיקומו. בנוסף, ניתן לצמצם את העטרה במידה והיא גדולה מדי. עור השד העודף יוסר כדי לפצות על אובדן הגמישות.

למה לצפות לאחר הניתוח?

התוצאות של ניתוח להרמת שדיים נראות באופן מיידי. עם הזמן, הנפיחות שלאחר הניתוח תיעלם והצלקות יחלימו. התוצאות הסופיות של הניתוח יראו במהלך החודשים שלאחריו, והן צפויות להישמר לאורך זמן. עם זאת, במהלך השנים השדיים יכולים להמשיך להשתנות בשל הזדקנות וכוח הכבידה. שמירה על משקל תקין ויציב ואורח חיים בריא מסייעת לשמירת מראהו החדש של החזה לאורך זמן.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: