הרמת עפעפיים | ניתוח הרמת עפעפיים | הרברט סמואל - מרכז אסתטיקה ופסטיקה

הרמת עפעפיים

טיפולי פנים

נהוג לומר כי "העיניים הן הראי לנפש", אך מה אם העיניים נראות עייפות וזקנות בשל עפעפיים שמוטים? מה אם תחושת הכובד של העפעפיים, מעייפת את העיניים ומשפיעה על כושר המיקוד ועל תחושת העירנות הכללית? הרמת עפעפיים נועדה בדיוק למצבים הללו. ניתוח הרמת עפעפיים הינו הליך כירורגי שמטרתו להסיר עור עודף בעפעפיים ולטפל בשומן המצטבר באזור. טיפול בקפלים המפריעים לקו הטבעי של העפעף העליון, בנפיחויות ובשקיות מתחת לעיניים – מחזיר את המראה הטבעי והצעיר לפנים.  יש לכך גם השלכות תפקודיות: מבט עירני, הרחבת שדה הראייה, שמצטמצם עקב צניחת העפעף, ועירנות כללית. ניתן לבצע ניתוח של העפעפיים העליונים, התחתונים או של שניהם בהתאם בהתאם לצורך.

איך מבוצע ניתוח הרמת העפעפיים?

הניתוח מבוצע תחת הרדמה מקומית או כללית, בהתאם להמלצות המנתח. משך הניתוח כארבעים דקות עד שעה וחצי בהתאם לעפעפיים המנותחים: העליונים, התחתונים או שניהם. קווי החתכים עבור הניתוח מתוכננים כך שהצלקות יהיו מוסתרות היטב בתוך המבנה הטבעי של אזור העפעף, ולכן כמעט ולא ניתן להבחין בהן. מיקום החתכים נקבע בהתאם לטיפול שנבחר, ודרכם מוסרים עודפי העור, השריר (במידת הצורך) והעפעפיים חוזרים למקומם הטבעי.

למה לצפות לאחר הניתוח?

לאחר החזרה לבית, יש להניח רטיות קרות על העיניים כדי להרגיע את האזור ולהפחית את הנפיחות שעשויה לחלוף תוך מספר ימים. בימים הראשונים שלאחר הניתוח, עשויה להיות רגישות יתר בעיניים לאור, לכן מומלץ להרכיב משקפי שמש. עלולים להיווצר: יובש בעיניים, העדר תחושה בעפעפיים, בצקות, שטפי דם ונפיחויות באזור העיניים. כמו כן, עור העפעפיים יהיה רגיש ביותר ומומלך להתרחק מקרני השמש.

ניתן לחזור לשגרה לאחר מספר ימים, וצפוי כי תופעות אלו יחלפו כעבור כמה שבועות כאשר יושלם הריפוי במלואו. כבר לאחר כחודשיים ניתן יהיה לראות בשיפור במראה העיניים והפנים. התוצאה האופטימלית תהיה גלויה מספר חודשים לאחר סיום התהליך. רקמות העור יחזירו לעצמן את הגמישות שלהן והמראה הצעיר יישמר לאורך שנים רבות ואפילו לכל החיים. יחד עם המראה הצעיר ישתפר גם הבטחון העצמי, תחושת העירנות והראייה. במיוחד אצל מי שסבל מירידה בשלושת הפרמטרים הללו.

מומלץ לקרוא גם :

שוקלים ניתוח הרמת עפעפיים? לאבחון וייעוץ צרו קשר בטל. 9753*

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: