מתיחת בטן | ניתוח מתיחת בטן | המרכז הרפואי הרברט סמואל

מתיחת בטן

כירורגיה פלסטית לגוף

תזונה בריאה ופעילות גופנית לא תמיד מספיקים כדי להפטר מהשומן הבטני. על אף המאמצים המכוונים להעלימו, כפל השומן מתעקש לבלוט מעל קו המותניים ומתחת החולצה. הוא מתסכל ומשפיע על תחושת הבטחון העצמי, אבל הוא לא גזירת גורל. ניתן לתקן זאת באמצעות ניתוח מתיחת בטן.

ניתוח מתיחת בטן הינו ניתוח אסתטי שמטרתו להסיר עודפי עור ושומן משיפולי הבטן. הניתוח מאפשר להדק את שרירי הבטן החלשים ולעצב בטן שטוחה ומוצקה. לניתוח יתרונות רבים, ביניהם: הסרת העור העודף, העלמת סימני המתיחה, שיפור היציבה ושמירה על המשקל ביתר קלות.

מתיחת בטן – מה זה לא?

ניתוח מתיחת בטן אינו תחליף לדיאטה וספורט. הוא לא נועד לירידה במשקל. תפקידו לעצב את הבטן לאחר שפעולות לא פולשניות, לא הצליחו להעלים שומן עיקש בבטן.

איך מבוצע ניתוח מתיחת בטן?

הניתוח מבוצע תחת הרדמה כללית והוא נמשך כשעתיים עד שלוש. במהלכו יעשה חתך אופקי בין הטבור לבין קו הערווה. דרך החתך הזה יוסרו עודפי השומן והעור ושרירי הבטן יקורבו ויהודקו. העור הנותר ימתח ויתפר בחזרה.

למה לצפות לאחר הניתוח?

בתום הניתוח נדרשת התאוששות והשגחה למשך מספר שעות עד יממה. מומלץ לחבוש את אזור הניתוח בתחבושת אלסטית או מחוך. הלחץ יסייע בהורדת הנפיחות ובתמיכה בבטן עד לריפוי מלא. תוצאות הניתוח צפויות להשמר לאורך זמן. עם זאת, רצוי להימנע מתנודות משמעותיות במשקל.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: