מתיחת זרועות וירכיים לעיצוב ומיצוק העור | הרברט סמואל סנטר

מתיחת ירכיים / זרועות

כירורגיה פלסטית לגוף

הדלדלות הזרועות והירכיים היא אחד הסימנים המובהקים של תהליך ההזדקנות ו/או של ירידה משמעותית במשקל. בזרועות ניתן לראות מעין שקים נפולים בין בית השחי למרפקים. בירכיים ניתן לראות קמטים ורפיון של הרקמות. ניתוח מתיחת ירכיים ו/או זרועות הוא הליך שנועד להרים ולהדק את העור והרקמות של הזרוע העליונה, הירך הפנימית או החיצונית ולעצבן מחדש. לאחר הניתוח, אזורים אלו ישובו להיות מוצקים וחלקים יותר.

איך מבוצע ניתוח  מתיחת ירכיים ו/או זרועות?

הניתוח נמשך כשעתיים וללא צורך באשפוז. במהלכו יבוצעו חתכים, המותאמים לגודל המתיחה הרצוי ומיקומה. על ידי ביצוע חתך מתחת לזרוע, הנמתח מבית השחי ועד המרפק, המנתח יוכל להסיר את השומן והעור המיותרים. בעת מתיחת הירך הפנימית, יבוצע חתך מהמפשעה אל הברך דרך החלק האחורי של הירך. החיתוך מאפשר גישה לכל הרקמות העודפות ונועד למזער ככל האפשר את צלקת הניתוח.

למה לצפות לאחר הניתוח?

מיד לאחר ניתוח מתיחת זרועות וירכיים, ניתן לראות שיפור במראה הזרועות והירכיים. התוצאות ימשיכו להשתפר עם הזמן כאשר הנפיחות תפחת. תוצאות יפות וסופיות יראו לעין כשישה חודשים לאחר ההליך כאשר יושלם הריפוי במלואו. חשוב להדגיש כי צלקת הניתוח לא תעלם לחלוטין. אופי הצלקת ומידת הבולטות שלה אינם ניתנים לחיזוי. לעיתים, יש צורך לטפל גם בצלקת באמצעות זריקות סטרואידים לריכוך, יריעות סיליקון או טיפול בלייזר.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: