מתיחת פנים | ניתוח מתיחת פנים וצוואר | הרברט סמואל - מרכז אסתטיקה ופלסטיקה

מתיחת פנים

טיפולי פנים

ניתוח מתיחת פנים נועד להצעיר את מראה הפנים. במהלך הניתוח מתבצע הידוק של המעטפת השרירית ומתיחה של עור הפנים. הפעולה הכירורגית משנה את מרקם העור, מותחת את קמטי ההבעה וקמטוטים זעירים ומחזירה את המטופל כמה שנים טובות לאחור.

מתיחת פנים באמצעות ניתוח פלסטי מתבצעת כאשר לא ניתן להגיע לתוצאות טובות בדרכים חלופיות. סיבה נוספת לבחור בהרמת פנים היא הרצון להגיע לתוצאה המיטבית בדרך המהירה ביותר. 

מי מתאים לניתוח מתיחת פנים?

הזדקנות הפנים היא בלתי נמנעת. עם הזמן העור מאבד מגמישותו וקמטים מופיעים במצח, בזוויות העיניים ובאזור השפתיים. בנוסף, הלחיים מאבדות מנפחם, השומן התת עורי מושפע מהגרביטציה, קו הלסת מתרכך ואנו עדים לא פעם לתופעת הסנטר הכפול. בצוואר מופיעות טבעות של קמטי עומק, המצביעות על התרופפות שרירי הצוואר וירידה בגמישות העור. תורשה, סגנון חיים, כוח הכבידה וחשיפה לשמש, תורמים את שלהם. התוצאה היא מראה עייף וזקן, המשפיע על המראה כללי ועל הבטחון העצמי.

מתיחת הפנים יכולה להטיב באופן משמעותי את מראה הפנים. היא מעניקה להם חזות צעירה ורעננה יותר. ניתוחים פלסטיים המתבצעים ע"י פלסטיקאי מיומן מגיעים לתוצאות מצויינות תוך שמירה ככל שניתן על מראה טבעי.

איך מבוצעת מתיחת פנים?

מתיחת פנים וצוואר נעשית בחדר ניתוח בהרדמה כללית. היא נמשכת כ- 3 שעות ולעיתים יותר, תלוי בסוג הניתוח, מבנה הפנים ופרמטרים נוספים. הניתוח מותאם לכל מטופלת ומטופל בהתאם למבנה הפנים ומצב העור בשאיפה להשיג תוצאה אופטימאלית. המנתח יתכנן את מיקום החתכים, באופן שיותיר צלקת מינימלית הניתנת להסתרה במקום חבוי. למשל: בקו השיער, ברקות, באזור האוזניים או גבוה ככל שניתן בצוואר. העור הרפוי והעודף יעבור מתיחה והידוק וקווי הפנים הנפולים יעוצבו מחדש ככל שניתן.

למה לצפות לאחר הניתוח?

לאחר ניתוח מתיחת פנים ולאחר שיוסרו התחבושות, סביר כי יופיעו בצקות למשך ימים ספורים ועד שבועיים, אך הופעתן משתנה מאוד מאדם אחד למשנהו שכן הריפוי הינו תהליך אישי. במשך הימים הראשונים שלאחר הניתוח מומלץ להימנע ממאמץ ולאכול מזונות רכים. מטופלים מסוימים עשויים לחוות חוסר תחושה באזורים בהם בוצעו החתכים, אך תוך זמן קצר  התחושה צפוייה לחזור. תוצאות המתיחה מחזיקות מעמד במשך שנים בהתאם לגמישות העור ולאורח החיים של המטופלים.

מומלץ לקרוא גם על:

מתעניינים בניתוח הרמת פנים? לקבלת ייעוץ והכוונה צרו קשר בטל. 9753*

 

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: