ניתוחי אף | הרברט סמואל סנטר

ניתוחי אף

טיפולי פנים

התחושות שעולות בך כאשר משתקפת אליך דמותך במראה, יכולות להשפיע מאוד על ביטחונך העצמי ולפיכך גם על חייך. אם אפך אינו בפרופורציה לעומת פניך, הוא כבר לא צריך להטריד אותך. ניתוח אף נועד לתקן פגמים בולטים בו כך שיחמיא לתווי פנייך, וליצור הרמוניה אסתטית. כמן כן, ניתן באמצעות הניתוח לתקן לעיתים ליקויי נשימה הנגרמים על ידי פגמים מבניים באף על ידי טיפול במחיצת האף והקונכיות. ניתוח אף הוא הניתוח הפרטני והמורכב ביותר בניתוחים הפלסטיים, מכיוון שאין שני אפים זהים, ואין שני אפים שיזדקקו בדיוק לאותו ההליך.

איך מבוצע ניתוח אף?

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית, והוא אורך כשעה עד שעתיים. במהלך הניתוח נבצע חתכים המוסתרים בתוך האף, דרכם מורם בעדינות העור המכסה את עצמות האף ואת הסחוסים, ובכך מתאפשרת גישה לעיצוב מחדש של מבנה האף. לאחר שהמבנה הבסיסי של האף מפוסל לצורה הרצויה, המנתח יתפור בעדינות את החתכים המוסתרים בתוך הנחיריים.

למה לצפות לאחר הניתוח?

שבוע לאחר הניתוח יוסר הסד מאפך, אך בשלב זה לא ניתן לראות את צורת האף החדשה עקב נפיחות. הנפיחות הראשונית שוככת משמעותית כעבור חודש עד חודשיים, אך יחלפו עוד מספר חודשים עד שהיא תחלוף לחלוטין. זהו תהליך ריפוי איטי במהלכו יחולו שינויים הדרגתיים במראה האף עד שהוא יתעצב לצורתו הסופית, בדרך כלל עד שנה לאחר הניתוח.

מומלץ לקרוא גם :

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: