שאיבת שומן - למי זה מיועד? מה משיגים באמצעות ניתוח שאיבת שומן?

שאיבת שומן

כירורגיה פלסטית לגוף

השאיפה לאידיאל יופי – עלולה להיות מתסכלת ביותר. התסכול גובר כאשר מתברר כי אפילו תזונה נכונה ופעילות גופנית אינם מונעים הצטברות שומן עיקש. למרבה המזל, שאיבת שומן היא ניתוח פלסטי יעיל שמאפשר להפטר משומן עיקש. ניתן באמצעותו לשנות את קווי המתאר של הגוף וליהנות מחזות מוצקה וצעירה.

שאיבת שומן – מאיפה שואבים?

שאיבת שומן מתבצעת מהאזורים שבהם מצטבר שומן עודף ועיקש שאינו מושפע מדיאטה. למשל: הבטן, הירכיים, הישבן, הצוואר, הסנטר, החלקים הפנימיים והאחוריים של הזרועות, השוקיים והגב. שאיבת שומן אינה תחליף לדיאטה. היא איננה יעילה עבור מי שסובלים מאחוזים גבוהים של משקל עודף. 

שאיבת שומן יעילה להצרת היקפים ועיצוב מחדש של אזורים בגוף.  במיוחד כאשר המשקל יציב ואחוזי השומן נמוכים.

איך מבוצעת השאיבה?

ניתוח לשאיבת שומן מבוצע בהרדמה כללית והוא נמשך כשעה. במקרים של שאיבת שומן קטנה (עד 300cc), ניתן לבצע שאיבת שומן בהרדמה מקומית והפרוצדורה קצרה יותר. במהלך הניתוח מוחדרת דרך החתך, העור צינורית המחוברת למשאבה, אשר באמצעותה ישאב השומן ובכך יסולק מן האזור הרצוי. 

למה לצפות לאחר הניתוח?

שאיבת שומן מסירה לצמיתות תאי שומן ולפיכך משנה את צורת הגוף. עם זאת, מטופלים שלא מקיימים אורח חיים בריא לאחר הניתוח, מסתכנים בכך שתאי שומן חדשים יתפסו את מקום קודמיהם. הצלחת הניתוח תלויה רבות בגמישות העור. בתום הניתוח ולמשך כמה שבועות, מומלץ ללבוש בעקביות מחוך או בגד לחץ התומכים את מקום השאיבה. כמו כן, יש להימנע מפעילות גופנית מאומצת בשבועות שלאחר הניתוח.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: