פלסטיקה גניקולוגית | הרברט סמואל סנטר

פלסטיקה גניקולוגית

פלסטיקה גניקולוגית - גוף מעוצב

נושא מתקדם בו מרכז הרפואי הרברט סמואל מטפל הוא ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים של הפות והנרתיק.

הטיפולים כוללים טיפולים פלסטיים עדינים במהלכם ניתן לתקן ולשפר את עיצוב שפתי הפות הקטנות דבר שישפר את מראהו ויעניק תחושה של נשיות רבה לאישה לאחר הטיפול. התחושה הפנימית שלאחר הטיפול היא חשובה מאוד עבור האישה.

נושא נוסף, איחוי או פתיחת קרום הבתולין. נשים שהדבר מבחינתן חשוב מאוד ובעל חיונית חברתית ואך נפשית יכולות בניתוח פשוט לטפל בנושא זה.

בנוסף ניתן לטפל במרכז הרברט סמואל בהצרה או הרחבת הנרתיק. נושא זה גורם לנשים מצד אחד חוסר הנאה מינית וירידה בביטחון העצמי הנשי ומאידך בעיה אחרת של נרתיק צר מדי שיכול להקשות על חיי מין תקינים ומהנים עבור האישה. פתרון זה יכול לפתור בעיות בתפקד המיני ומכאן להעלאה בביטחון העצמי ההרגשה האישית ועוד.

פלסטיקה גניקולוגית

עידן הפלסטיקה הרפואית הביא איתו מגוון אפשרויות רפואיות בעיקר עבור נשים בשיפור המראה, התחושה וההרגשה הנשית. ככל שהמראה החיצוני של האישה טוב יותר, הדבר משליך על הביטחון העצמי של האישה והחיוביות שבה כאישה.

כאשר אישה חשה חוסר נוחות ממראה, חוסר השלמה או שביעות רצון הדבר ניכר ומשליך כלפי הסביבה ובעיקר בתחושה שהיא נושאת איתה בחיי היום יום שלה. הצורך בשיפור המראה האסתטי, אינו רק לשיפור המראה החיצוני אלא יש בו חשיבות נפשית התנהגותית בעלת ערך רב המשפר את תחושת האישה ומכאן ליכולת שלה בחברה, קריירה, זוגיות ועוד.

יש לציין כי בעבר היתה מעין הדחקה או הסתרה של הנושא בקרב נשים למרות שמדובר ללא ספק לעתים בטיפול חיוני מאוד ואף יכול להציל חיים. מדובר בנושאים כמו:  כאבים ביחסי מין, אסתטיקה גינקולוגית והפרעות בהנאה המינית. נושאים אלה שלא טופלו לרוב ללא בחינה של  ההשלכות הגופניות והנפשיות שבעיה אסתטית או מינית אצל אישה גורמות לה, כולל דימוי אישי ירוד.

אולם לא רק הטיפול בפלסטיקה חיצונית משפיעה, מתברר כי בחלק הגוף האינטימי ההרגשה היא הרבה יותר חשובה וגורמת להעצמת התחושות והרגשות. אי השלמה עם ההזדקנות של הגוף שלנו ופגמים בחלקים אינטימיים. האישה חשה את זה ומרגישה את חוסר שביעות הרצון הזה לאורך כל היום. תחום זה ניתן כיום לשפר, לטפל בו באופן מקצועי ולא מסובך ולשנות את איכות חיי האישה לבלי היכר.

כאן נכנסת האורוגניקולוגיה  הפלסטיקה והאסתטיקה ואגינלית. נושא בעל חשיבות רבה שהמודעות והצורך אליו התפתח מאוד ברחבי העולם. נושא שגרם לנשים רבות בעבר להשלים לכאורה עם תחושה לא טובה, חוסר נשיות וחוסר ביטחון עצמי.

מה פרוש  האורוגניקולוגיה פלסטית ובמה היא משנה את חיי הנשים ומשנה אותן, ומדוע הדבר יכול לסייע לנשים רבות כל כך.

תחום האורוגניקולוגיה פלסטית מטפל בבעיות המתפתחות ברצפת האגן: כמו דליפת שתן, צניחת איברי האגן וצניחת רחם. נושאים מהם סובלות נשים רבות וניתן לשפר ולתקנם. תיקון כזה אמנם הוא אינטימי אבל גורם לתחושה של התעוררות חיים בקרב הנשים לאחר טיפול מוצלח.

 נושא נוסף שמתקדם כיום בתחום זה אסתטיקה ופלסטיקה הווגינלית.

תחום זה מטפל במראה החיצוני של אברי המין הנשיים החיצוניים, מביא לידי שיפור בתפקוד. טיפול זה משנה את תחושת הנשיות בקרב הנשים באופן ניכר, מעצים אותן וגורם להיות להרגיש שוב נחשקות.

גניקולוגיה פלסטית מתקדמת לאחר לידה

לאחר הלידה נשים לא חוזרות לתחושה או המראה האינטימי שהיה להן כמו לפני הלידה. רבות כל כך רוצות או חולמות להחזיר את המצב שהיה בו הרגישו צעירות, מלאות חיים. ניתן לבצע תיקונים שלאחר לידה ולהחזיר את המצב לקדמותו ככל האפשר.

הטיפולים נעשים לאחר שיחות והכנה, הבנה של צורכי האישה וכמובן הכל בסודיות מוחלטת.

כבכל ניתוח ולו הקל ביותר עשויים להתעורר גם סיבוכים כאלה ואחרים שיש להיות מודעים אליהם, כמו סיבוכים שכיחים, הצטלקות העור סיכוני הרדמה ועוד.

לכן קיימת חשיבות רבה מאוד שטיפולים אלה יבוצעו על ידי רופאים מומחים בתחומם  בעלי ניסיון רב ועשיר באסתטיקה ואגינלית. המרכז שלנו עובד עם הרופאים הטובים ביותר בתחום הפלסטיקה גניקולוגית.

.

הרברט סמואל סנטר
גניקולוגיה פלסטית מתקדמת

טיפולי גניקולוגיה פלסטית בצורה דיסקרטית ובטוחה

האישה מגיעה למרכז שלנו להתייעצות רפואית מקצועית במהלכו שומעים את כל הבעיה מה מטריד את האישה, נערכת בדיקה ולאחריה מחליטים מה הטיפול הטוב ביותר עבור האישה. לאחר מכן נקבע הטיפול. הניתוח הינו קצר בדרך כלל והתאוששות היא תוך מספר שעות בלבד. לאחריהן האישה משוחררת לביתה להמשך התאוששות. אנחנו ממשיכים להיות בקשר עם האישה ומלווים אוהת עד לחזרה מלאה לחיים תקינים ובריאים.

כאמור ראינו כי נוכל לבצע תיקונים אינטימיים חשובים עבור האישה בתחום הפלסטיקה הגינקולוגית.

הטיפולים הפלסטיים יכולים לתקן ולשפר בעיות בכל גיל כמעט שנגרמות ממגוון בעיות המתעוררות אצל אישה כמו כתוצאה מהשמנה והרזיה, תאונות כאלה ואחרות. במרכז הרברט סמואל אנחנו נלווה אותך באופן אישי עם הידע הרב שלנו כדי להביא לטיפול הנכון והמתאים ביותר עבורך . לעולם אל תוותרי, אל תגידי הגיל עבר, כי איכות החיים צריכה להיות איכותית לאורך שנים רבות ככל האפשר מה גם שתוחלת החיים שלנו עולה.

לכן פני אלינו למרכז הרברט סמואל לצוות מקצועי, שיטפל בך באופן אישי, מקצועי ודיסקרטי וישנה את חייך בנושאים החשובים לך מאוד.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: