פלסטיקה גניקולוגית | הרברט סמואל סנטר

פלסטיקה גניקולוגית

פלסטיקה גניקולוגית

היו תקופות שבהן פלסטיקה גניקולוגית היתה הס מלהזכיר. כיום, תחת התחום הרפואי הזה מסתתרים שורה ארוכה של טיפולי אסתטיקה בעלי משמעות בריאותית, חברתית, אסתטית, פסיכולוגית ופונקציונלית.

במרכז הרפואי הרברט סמואל תוכלו לבצע ניתוחים פלסטיים עדינים, ו/או טיפולי לייזר לתיקון מראה הנרתיק ותפקודו ולשיפור השליטה בשלפוחית השתן.

אסתטיקה של האיברים האינטימיים

חוסר פרופורציה או פגם אסתטי באיברים האינטימיים עלולים להוות מוקד של תשומת לב שלילית וחוסר בטחון אצל נשים. נשים עלולות לאבד את תחושת הנשיות, לחשוש מקרבה אינטימית, מקיום יחסי מין ומבעיות רגשיות ובידוד חברתי כתוצאה מכך. מחמת הבושה הן גם מתקשות לדבר על כך. ההתפתחות של ענף הפלסטיקה הרפואית – היא תנועת השחרור של נשים אלו. כיום, יש פתרונות מצויינים לטיפול ושיפור האסתטיקה של האיברים האינטימיים. התחום זכה להכרה ואין יותר צורך לחיות בהדחקה ובהסתרה כאשר ניתן להגיע באמצעות ניתוח קטן או טיפול לייזר לשיפור של ממש באיכות החיים.

תחומי הטיפול

יש מספר תחומים מרכזיים שבהם עוסקת הגניקולוגיה הפלסטית. תחומים אלו נוגעים לבעיות שונות מאספקטים שונים של החיים. להלן התחומים:

אורוגניקולוגיה פלסטית

תחום האורוגניקולוגיה פלסטית מטפל בבעיות המושפעות משינויים ברצפת האגן: כמו דליפת שתן, צניחת איברי האגן וצניחת רחם. תחומים אלו נוגעים בדרך כלל לנשים לאחר לידה או בגיל המעבר, אבל לא בהכרח.

אסתטיקה וגינלית

תחום זה של טיפולים נועד בעיקר לטיפול במבנה השפתיים הפנימיות או החיצוניות של הנרתיק. במיוחד כאשר מדובר בשפתיים בולטות מדי או לא סימטריות. במקרים כאלו, נשים עלולות לחוות חוסר בטחון כאשר הן לובשות מכנסיים צמודים, בגד ים או מגיעות לחדר הכושר. חוסר הבטחון גובר כאשר מדובר ביחסים אינטימיים ובקיום מגע מיני.

גניקולוגיה פלסטית מתקדמת לאחר לידה

אחרי הלידה עלולים לחול שינויים במבנה הנרתיק. חיתוך בלידה עלול להביא להצרה או הרחבה של פתח הנרתיק ולהשפיע על ההנאה מיחסי מין. כמו כן, עלולה להיות השפעה גם על השליטה במתן שתן. כל אלו ניתנים לתיקון ע"י התערבות כירורגית קלה או טיפולי לייזר..

הרברט סמואל סנטר
גניקולוגיה פלסטית מתקדמת

שחזור קרום הבתולין מטעמי דת

בתרבויות שונות מייחסים חשיבות לקרום הבתולין. לעיתים, עד סכנה לחיי אשה שקיימה יחסים לפני החתונה. במקרים אלו, ההתערבות הכירורגית הינה הכרחית לצורך החזרת המצב לקדמותו. זה נכון לגבי נשים ממשפחות מוסלמיות או בעדות ישראל המקפידות על שמירת הבתולין.

למה אצלנו?

המרכז הרפואי הרברט סמואל מספר לכם חדרי ניתוח מתקדמים וציוד לייזר שלנו הינו המשוכלל בעולם. מחלקת הגניקולוגיה הפלסטית מציעה לכם מנתחים מהשורה הראשונה, יחס אישי, ושמירה על דיסקרטיות מוחלטת. פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ והכוונה ראשוניים.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: