טיפולים בלייזר וגינלי לשיקום רצפת האגן | הרברט סמואל סנטר

טיפולים בלייזר וגינלי לשיקום רצפת האגן

פלסטיקה גניקולוגית

בריחת שתן | יובש בנרתיק - טיפול בלייזר וגינלי

בריחת שתן היא מסוג התופעות השכיחות והמושתקות. נשים רבות סובלות מהתופעה ומחמת הבושה אינן פונות לקבלת עזרה. חשוב לדעת, שבניגוד לעבר שבו הבעייה טופלה בעיקר על ידי ניתוח, כיום יש פרוצדורות טיפוליות קלות משמעותית. אין טעם להמשיך ולסבול בשקט, כשאפשר לטפל ולהיפטר מהבעייה.

בריחת שתן – למה ומתי זה קורה?

בריחת שתן הינה תוצאה של התרופפות שרירי הנרתיק ורצפת האגן. היא אופיינית לנשים בגיל מבוגר, אך אינה פוסחת על נשים צעירות בהריון או לאחר לידה.

בריחת שתן מתרחשת בסיטואציות הבאות:

 • שיעול או התעטשות
 • צחוק
 • פעילות ספורטיבית
 • מאמץ
 • קור
 • דחיפות ותכיפות במתן שתן

לייזר וגינלי לטיפול בבריחת שתן

באמצעות לייזר וגינלי ניתן להדק את שרירי הנרתיק. הידוק השרירים מאפשר שליטה טובה יותר על שלפוחית השתן. יש לקיים מספר טיפולים כדי להשיג תוצאה טובה. כל טיפול אורך פחות משעה ואינו מצריך הכנה מיוחדת. היתרון הגדול של הטיפול בלייזר הוא שאין צורך בהרדמה כמו בניתוח והחזרה לשגרת היום יום היא מהירה.

הרברט סמואל

לאבחון, ייעוץ וטיפול לייזר בבריחת שתן - מלאו פרטים ונחזור אליכם

טיפול לייזר ביובש ואגינלי

שינויים הורמונליים של גיל המעבר עלולים לגרום ליובש בנרתיק ולתופעות של עקצוץ וכאבים בעת קיום יחסי מין. הסיבה המרכזית לשינויים אלו הינה ירידה בייצור האסטרוגן. חלק מהנשים פונות לקבלת טיפול הורמונאלי חלופי. חלק מטפלות במשחות או פתילות הורמונאליות לטיפול מקומי. כדאי לדעת, שטיפול באמצעות לייזר הינו אופציה מצוינת. הוא טיפול חלופי לכל אישה שנמצאת בסיכון (גנטי) גבוה לחלות במחלת הסרטן ואינה יכולה לקבל טיפול הורמונאלי. הוא יכול לסייע לבעיות שונות באותו הטיפול: יובש בנרתיק, בריחת שתן והצרת הנרתיק.

להשגת הטבה משמעותית צריך לקיים סדרת טיפולי לייזר קצרה. 3-5 טיפולים. הטיפול משפר את איכות החיים ואיכות חיי המין של המטופלות. הוא עשוי לחזק את הביטחון העצמי של המטופלות ואת תחושת הנשיות שלהן. ניתן, כמובן, להרחיב את הטיפול גם לתיקון ועיצוב מחדש של שפתי הנרתיק.

טיפולי לייזר – אסתטיקה ואגינלית

בעזרת הלייזר ניתן לתקן בחיתוכים מדויקים דלדול של שפתי הפות, או הגדלה שלהן, ממנה סובלת המטופלת. בעיות אלה מסבות לנשים הסובלות מהן עוגמת נפש מרובה וקשיים מעשיים בחיי היום יום. נשים כאלו נמנעות מלבוש צמוד בשל החשש מבולטות באזור האיברים האינטימיים. חוסר הנוחות בלבוש נובע גם מבעיות של חיכוך כואב או לא נעים עם הבגד. נשים עלולות לחוש חוסר בטחון קיצוני בנשיות שלהן ואף להמנע מחיי מין ומחיי זוגיות.

טיפול בלייזר מאפשר לעצב מחדש את האזורים הנשיים, להחזיר אותם לפרופורציות נכונות ולהחזיר לנשים את חייהן. החזרה לשגרה לאחר הטיפול היא מהירה והשיפור באיכות החיים הינו עצום, הן בהיבטים תפקודיים והן בהיבטים נפשיים.

צרו קשר

טלפון: 076-5310262

כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   Contact Us:
   9753* | Send us a Message: