ניתוחים לתיקון הנרתיק | הרברט סמואל סנטר

ניתוחים לתיקון הנרתיק (Vaginoplasty \ Perineoplasty)

פלסטיקה גניקולוגית

ניתוח לתיקון הנרתיק

אנו מתמחים בניתוחי הצרת נרתיק או הרחבת נרתיק בהתאם לצורך. אנו ממליצים לנשים הסובלות מבעייה באזור האינטימי להגיע לקבלת אבחון, ייעוץ וטיפול. לא כדאי להישאר עם הבעייה מחמת הבושה ותחושת חוסר הנעימות.

הצרת נרתיק

נשים רבות חוות סבל נפשי ופיזי בשל התרחבות הנרתיק. התרחבות זו עלולה לקרות כתוצאה מלידות מרובות, חיתוך חיץ שנתפר בצורה לא נכונה, או בשל גיל או נטייה גנטית. כאשר הנרתיק מתרחב, ונעשה מדולדל מדי ורפוי יחסי המין כבר לא מהנים כמו בעבר. זה נכון גם לגבי האשה וגם לגבי בן זוגה. באופן טבעי, תדירות יחסי המין יורדת. גם חיי הזוגיות והמשפחה עלולים להקלע למשבר. 

במקרים כזה, כדאי לשקול תיקון של הנרתיק באמצעות ניתוח הצרת נרתיק.

הרחבת נרתיק

נרתיק צר מדי בשל פגם גנטי מולד או כתוצאה מתפר הדוק מדי של חתך חיץ בלידה עלול להוות בעייה בעת קיום יחסי מין. האישה עלולה לחוש צריבה וכאבים עד כדי מניעת האפשרות לחדירה ואי יכולת לקיים יחסי מין. העדר הנאה מיחסי המין, עלול להפוך את האינטימיות בין בני זוג לסוג של עונש שיש לחמוק ממנו ככל שניתן. מצב זה עלול להוות מוקד לתסכול, כעסים ומתח ולדרדר את חיי הזוגיות והמשפחה למשבר חמור.

במקרה כזה, אין טעם להדחיק את הבעייה ולהמשיך לסבול. זה בדיוק המקרה לבצע ניתוח הרחבת נרתיק. ניתוח כזה יאפשר לנשים שנמנעו מקיום יחסי מין לתפקד, או לחזור ולתפקד, אם הבעייה אינה מולדת. 

ניתוח הרחבת הנרתיק הינו ניתוח קל ופשוט האורך כשעה והתאוששות ממנו היא באותו היום. 

השאירו פרטים - דיסקרטיות מובטחת

הרברט סמואל

ניתוח הצרת/הרחבת נרתיק במרכז הרברט סמואל - השלבים

יש לתאם תור לבדיקה, אבחון וייעוץ מקצועי. הרופא יעריך אם הבעייה דורשת התערבות כירורגית. אם כן, ייקבע מועד לניתוח.

הניתוח עצמו מתרכז בדפנות הנרתיק ולא בעומקו בהרדמה מקומית או כללית על פי החלטת הרופא. לא מדובר בניתוח מסובך או מסוכן, אם כי, חשוב לדעת שבכל פרוצדורה ניתוחית קיימים סיכונים.

כעבור כ- 7 שבועות ממועד הניתוח ניתן לחזור לחיי מין מלאים.

פלסטית

צרו קשר

טלפון: 0765310262
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: