ניתוחים לתיקון הנרתיק | הרברט סמואל סנטר

ניתוחים לתיקון הנרתיק (Vaginoplasty \ Perineoplasty)

פלסטיקה גניקולוגית - גוף מעוצב

ניתוח לתיקון הנרתיק

במרכז הרברט סמואל מתמחים בניתוחים לתיקון הנרתיק למי שזקוקה להצרתו או הרחבתו מסיבות שנפרט כאן,  שיכולים לסייע רבות לנשים בשיפור איכות חייהן. מדובר בתופעות ובעיות רפואית שנשים סובלות מהן מאוד ולצערנו לא כולן מודעות או מקדישות את הזמן כדי לפתור או לתקנן עבור עצמן, על אף שמדובר בבעיה כה קריטית עבורן.

הרחבת הנרתיק

נשים נולדות לעיתים עם פגם גנטי מולד או לעתים כתוצאה מבעיה רפואית שמתרחשת במהלך חיי האישה. כך נוצר לאישה נרתיק צר מדי. הבעיה מתעוררת בעת ניסיון לקיין יחסי מין. האישה חשה כאב עד למצב של אי יכולת לקיים יחסי מין. למיותר לציין עד כמה הדבר יכול לפגוע בחיי  הזוגיות של האישה, מערכת היחסים התקינה. מכאן למצב של אובדן בטחון עצמי, הרגשה של חוסר נשיות, תסכול רב ואף לבעיות נפשיות. האישה חיה בתחושות קשות שהיא חשה כלפי עצמה: "מדוע זה קורה לי", :האם אני אישה פחות מושכת", "מי ירצה לקיים איתי יחסי מין, מדוע אני פחות נשית אולי,  ולמה אני לא יכולה להנות כמו נשים אחרות או להנות עם בן הזוג שלי…."

דווקא בנושא כה חשוב בחיי האישה יש שמעדיפות להמשיך לסבול ולא להתמודד עם הנושא שהוא רפואי וניתן לתיקון בניתוח פשוט מאוד ולא מורכב, אשר ישנה את חיי האישה. במקום לדחוק את הבעיה להזיז אותה הצידה ולשים את עצמך בצד ואת הבעיות שלך, האישה צריכה להבין כי דחיקת הבעיה מעוררת ומעצימה לבסוף נושאים אחרים.

במקום להיות אישה שלא נהנת מחיי מין שעבורה מגע אינטימי עם בן הזוג הוא עונש, היא יכולה להפוך את זה לרגע מהנה עבור שניהם ולחזק את מערכת היחסים במקום שהיא תפגע. הזוגיות צריכה להיות מהנה אינטימית ורגעים להם מחכים ולא מטרד או בעיה שמנסים לדחוק או להתחמק כל העת כמו מעונש.

מצב זה עשוי להוביל לבעיות פסיכולוגיות אצל האישה, למתח, כעס במתפרץ על דברים אחרים ועוד.

הניתוח להרחבת הנרתיק ניתן לבצע בכל גיל ולכן אין צורך לחכות עם הטיפול שהוא כה חיוני עבור האישה. מדובר בניתוח שאורך כשעה והתאוששות ממנו היא באותו יום. כך שהבחורה משוחררת לביתה באותו היום להמשך התאוששות בביתה. אנו גם מלווים אותה כל העת עד לחזרה לשגרה רגילה בחייה.

השאירו פרטיים דיסקרטיות מובטחת

תיקון להצהרת הנרתיק

במהלך השנים נשים חוות סבל נפשי, תדמיתי ביחסים שלהן בשל הרחבתו של הנרתיק. הוא נעשה מדלדל, רחב מדי, עם רפיון. התחושה כבר אינה אותו דבר ומשתנה והחוויה עבור הגבר איתו הבחורה מקיימת יחסי מין משתנים לרעה כאשר הוא אינו חש את הנרתיק צמוד אליו. דבר זה מהווה פגיעה בחיי המין  של בני הזוג. גם האישה חשה מכך חוסר נשיות, פגיעה בתדמית האישית שלה ובכיצד היא רואה את עצמה. לדבר יכולים להיות השלכות נפשיות עד לחמורות ביותר.

הרפיית הנרתיק יכול להתרחש כחלק מנזקי הלידה אותם האישה חווה, לאחר החיתוכים שנעשים, איחוי לא מספיק טוב או מדויק. לאחר הלידה הרופא נאלץ לבצע תפירה תוך כדי דימום או בצקתיות שלא מאפשרות איחוי אופטימלי. מצב זה גורם נזק לנרתיק לאחר הלידה ומותיר אותו לא סימטרי, בעל רפיון ומדלדל. באותם רגעים הרופא פותר את בעיית הדימום והחתך. הרחבת הנרתיק יכולה להיות גם נעוצה עם התקדמות הגיל, הבלות של הגוף, כל אלה וסיבות נוספות מביאות לתוצאה של נרתיק רפוי פחות אסתטי.

בעיה נוספת מהרחבת הנרתיק הוא בחיי היום יום בשימוש באמצעי היגיינה, או כניסת מים ועוד. בכל אופן המצב יותר מבוכה, חוסר בטחון אישי והרגשה של האישה כי היא כעת פחות נשית.

הרברט סמואל

תהליך של תיקון הנרתיק

האישה מגיעה לשיחת התייעצות במרכז הרברט סמואל. רופא מומחה נפגש איתה כדי לבחון את הבעיה ומה הפתרון הטוב ביותר עבור האישה, מה באמת מציק לה והאם הדבר דורש התערבות כירורגית של ניתוח.

לאחר שנקבע הטיפול האישה מוזמנת לניתוח במקום. הטיפול הוא לא עמוק בנרתיק אלא בדפנות בעיקר ולכן לא מדובר בניתוח מסובך או בעל סיכונים. על אף זאת, כמו בכל ניתוח יש את הסיכונים הרגילים הידועים שיש להבינם.

הרופא מחליט האם יש צורך בהרדמה מקומית או כללית תלוי במטופלת כמובן ובטיפול עצמו.

7 שבועות לערך לאחר הניתוח יכולה האישה לחזור לחיי מין מלאים ולהנות מהם כאשר האישה תרגיש נשית יותר, ללא הרגשת מבוכה, והרגשה של צעירה בהרבה שנים. התחושה הזאת משפיעה על הביטחון העצמי, החיוך של האישה וביטחונה האישי.

מכאן שאנו רואים שבניתוח קל לא מסובך ניתן לשנות הצרה או הרחבה של הנרתיק ולשנות את חייה של האישה. אנו במרכז הרברט סמואל מלווים את האישה החל מההתייעצות וכולל השבועות של ההתאוששות עד לחזרה רגילה לחיי שיגרה מהנים.

מדובר בדבר כל כך אינטימי אצל האישה אך השפעתו היא על כל חייה והסובבים אותה.

בהצלחה, אנחנו מחכים לכן

פלסטית

צרו קשר

טלפון: 0723717984
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: