ניתוחים של קרום הבתולין (Hymenoplasty) | הרברט סמואל סנטר

ניתוחים של קרום הבתולין (Hymenoplasty)

פלסטיקה גניקולוגית

בתרבויות שונות קיימת חשיבות רבה לכך שאשה נכנסת לחופתה כשהיא בתולה. לכן, נשים שקיימו יחסים לפני החתונה, אך מעוניינות ליצור מצג שווא כלפי משפחתן שהן בתולות, נאלצות לבצע שחזור של קרום הבתולין. 

קרום הבתולין הינו קרום דק מסביב לפתח הנרתיק. הקרום נקרע, בדרך כלל, בעת קיום יחסי מין בפעם הראשונה. אולם, קורה שהוא נקרע גם מסיבות אחרות, כגון: רכיבה על אופניים, החדרת טמפון וכד'. בחלק מהתרבויות מקובל שקיום יחסים בליל הכלולות מתבצע על גבי סדין לבן, הסופג את הדימום הקל שנוצר בעת ביתוק הקרום. הסדין והכתם שעליו הם ראייה לכך שהאישה הייתה בתולה.

תהליך שיחזור קרום הבתולין

ניתוח שחזור קרום הבתולין הינו פרוצדורה כירורגית פשוטה. במהלך הניתוח הרופא מאחה בתפירה את דפנות הקרום. התפרים נספגים והקרום חוזר למצבו המקורי.

מעוניינת בניתוח לשחזור קרום הבתולים - צרי קשר בדיסקרטיות מלאה

הרברט סמואל סנטר

טיפול שיחזור קרום הבתולין

ההמלצה הרפואית הינה לבצע ניתוח שחזור כשבועיים שלושה לפני ליל הכלולות. לאחר האיחוי, לא ניתן כלל להרגיש שנעשה ניתוח. הניתוח אורך כחצי שעה בלבד. נדרשות שעות התאוששות ספורות לאחריו.

בעת קיום יחסי מין לאחר הניתוח הקרום ייקרע שנית.

בחברות מסויימות, ניתוח שחזור קרום הבתולין הינו שאלת חיים ממש. בחברות מסורתיות אלו אשה שלא הצליחה להוכיח את בתוליה – עלולה להיחשב כמי שחיללה את כבוד המשפחה על כל המשתמע מכך.

ניתוח לביתוק קרום הבתולין

ניתוח ביתוק קרום הבתולין מתבצע כאשר קרום הבתולין חזק או עבה מדי והגבר מתקשה לבצע חדירה. במקרים כאלה וכדי למנוע מהאשה כאבים עזים בעת קיום יחסי מין – מומלץ לבצע התערבות כירורגית. הניתוח נועד למנוע כאבים ורתיעה מקיום יחסים ולאפשר חיי זוגיות ומשפחה טובים.

הרברט סמואל

אך מתבצע טיפול לביתוק הבתולין

ניתוח לביתוק קרום הבתולין נעשה לאחר בדיקה, אבחון ושיחה עם האשה או עם שני בני הזוג. הניתוח אורך כ20-30 דקות ולאחריו צפוייה התאוששות מהירה תוך שעות ספורות.

צרו קשר

טלפון: 076-5310262
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: