ניתוחים של קרום הבתולין (Hymenoplasty) | הרברט סמואל סנטר

ניתוחים של קרום הבתולין (Hymenoplasty)

פלסטיקה גניקולוגית - גוף מעוצב

למה שאנו קוראים קרום הבתולין, מדובר למעשה  בעור דק הממוקם בכניסה  של הנרתיק של האישה. הקרום אמור להקרע בדרך כלל בעת קיום יחסי המין של הבחורה בפעם הראשונה. מטרתו של הקרום לפי הסברה הרפואית היא להגן על איבר מינה של הבחורה כשהיא ילדה.

בחורות מסיבות שונות מעוניינות לשחזר את קרום הבתולין. יכולות להיות לכך סיבות מסורתיות אבל לא רק. יש סיבות אחרות ולכל אחת יש היגיון חשוב שיש להבינו לעומק. הפתרון של שחזור קרום הבתולין היווה פתרון חשוב לבעיות רבות שיכולות להגרם לכך בעיני נשים משפחות ועוד. מאידך גם סיוע בביתוק הבתולין.

תהליך שיחזור קרום הבתולין

שחזור קרום הבתולין אינו מסובך ומדובר בניתוח די פשוט. במהלך הניתוח הרופא מאחה בתפירה את דפנות הקרום בפעולה עדינה כדי להחזירו למצבו הטבעי טרם בותק. קרום הבתולין חוזר למעשה למצב התחלתי כפי שהיה לפני כן. התפרים נספגים ואין צורך לבצע פעולה נוספת לאחר מכן. וכך זמן קצר לאחר שאוחה הקרום חוזר לעצמו.

הניתוח נאמד בזמן של כחצי שעה בלבד כאשר באותו היום האישה משוחררת לביתה לאחר כמה שעות התאוששות.

כמו בכל ניתוח על אף שמדובר בפעולה לא מסובכת יש את הסיבוכים שעלינו להזהיר מפניהם כבכל פעולה כירורגית של ניתוח.

כמובן בעת קיום יחסי מין לאחר מכן הקרום יקרע שוב.

דיסקרטיות ומומחיות השאירו פרטים

הרברט סמואל סנטר

טיפול שיחזור קרום הבתולין

הרופאים ממליצים לקיים את איחוי קרום הבתולין כשבועיים שלשה לפני שמקיימים יחסי מין שאמורים לקרוע אותם שוב כאשר הבחורה מגיעה "בתולה". בכל מקרה על מועד איחוי קרום הבתולין אנו עורכים שיחה והיוועצות מקצועית כדי לתאם את המועד הנכון עבור הבחורה.

קרום הבתולין יכול להקרע לא רק בשל קיום יחסי מין, זה יכול לקרות לבחורה בעת רכיבה על אופנים, החדרת טמפון החדרה לנרתיק של דבר מסוים. מעבר לכך יש בחורות שנולדות ללא קרום בתולין. בחורות אלה מסיבות או רקע כזה או אחר רוצות להגיע למפגש על בן זוגן לקיום יחסי מין עם קרום בתולין ועם דימוי חשוב כי לא קיימו יחסי מין לפני כן. הדבר יכול להיות חשוב בעיני הבחורה, המשפחה ועוד. הפתרון מכאן שהוא חשוב מאוד ופותר בעיה חברתית חיונית.

במרכז הרפואי הרברט סמואל סנטר אנו מודעים לכל הנושאים הללו, ובעלי ניסיון רב באסתטיקה ואגינלי.

לכן ניתוח איחוי קרום הבתולין יכול לתת מענה למגוון בחורות שהנושא חשוב להן ועשוי לפתור בעיות חברתיות או זוגיות/אישיות עבור הבחורה.

לאחר האיחוי לא ניתן כלל להרגיש שנעשה ניתוח.

ניתוח לביתוק קרום הבתולין

בעוד ישנן בחורות שמעוניינות לשחזר את קרום הבתולין קיימת תופעה אחרת שהניתוח יכול לסייע להן והוא חשוב מאוד עבורן, ביתוק קרום הבתולין. ישנם מצבים בהם הקרום הוא חזק מדי או עבה ולא נקרע בעת קיום יחסי מין. דבר זה גורם לכאבים עבור הבחורה בעת קיום יחסי מין . במקרים אלה יש צורך בהתערבות פולשנית כירורגית של רופא. בפעולה זו הבחורה פותרת את הבעיה ויכולה להנות מקיום יחסי מין עם בן זוגה ללא כאבים או רתיעה. אחרת אם מצב זה נמשך והבחורה חשה כאבים היא נרתעת מלקיים יחסי מין או סובלת מהם. מצב זה משפיע על הזוגיות של בני הזוג, ולבעיות שיכולות להתפתח מכך בקשר ביניהם, מה גם שהבחורה לא נהנת מקיום יחסי מין

במרכז הרברט סמואל סנטר אנו בודקים את הבחורה האם יש המלצה לבצע את הניתוח לאיחוי או ביתוק קרום הבתולין כל זאת בהיוועצות רפואית מקצועית עם ההמלצות הטובות ביותר עבור הבחורה.

שאלה חשובה נוספת שעולה בהקשר זה האם ניתן לבצע איחוי של הקרום פעם נוספת לאחר הניתוח. התשובה היא כן. ניתן לאחר שנעשה איחוי, נקרע לבצע שוב את הפעולה אם כי זה כבר נדיר מאוד שבחורה תבקש. אולם רפואית בהחלט הדבר ניתן לביצוע והקרום יחזור לקדמותו למעשה.

כמובן לכל נושא או בעיה יש את הסיבה שלה לכל בחורה יש בעיה כזו או אחרת עימה היא מתמודדת ולכן אנו כאן לתת יעוץ בדיסקרטיות מוחלטת ולאפשר מענה לאיכות חייה של האישה.

הרברט סמואל

אך מתבצע טיפול לביתוק הבתולין

נערכת פגישת ייעוץ רפואית עם הבחורה/אישה כדי להבין את הבעיה ולבחון מה הפתרון לבעיה. לאחר שיחה בו היא מקבלת את כל המידע נקבע מועד הטיפול. הניתוח מבוצע בזמן קצר של 20-30 דקות בלבד. ההתאוששות נעשית במקום לכמה שעות והאישה משוחררת לביתה עוד באותו יום. אנחנו מלווים את הבחורה בשיחות עד לחזרה מלאה לחיים שגרתיים.

המידע שניתן לפני הטיפול ובמהלכו חשוב מאוד כדי שהבחורה תדע לקראת מה היא הולכת, האם בכלל אכן יש צורך בניתוח, כל אחה נבחנים בכובד ראש עם הרופא המומחה בנושא. גם בחירת רופא הוא דבר חשוב, על אף שמדובר בניתוח לכאורה קצר ולא מורכב יש צורך ברופא מומחה בעל ניסיון בתחום כדי שיצבע עבודה מדויקת ביותר להשלמת העבודה באופן המושלם ככל האפשר והאסתטי ביותר

צרו קשר

טלפון: 0723717984
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: