עיצוב והצרת שפתיים קטנות ו/או גדולות | הרברט סמואל סנטר

עיצוב והצרת שפתיים קטנות ו/או גדולות

פלסטיקה גניקולוגית

חוסר סימטריה בין שפתי הפות בכתוצאה מפגם מולד או כל סיבה אחרת – הוא לא רק בעייה אסתטית. חוסר סימטריה כזה נחווה כאשר שפה אחת עבה ובולטת יותר משמעותית לעומת השפה השנייה. לעיתים, שתי השפתיים מעובות ובולטות באופן יוצא דופן. במקרים אלו, של חוסר איזון או חוסר סימטריה נשים חשות מוגבלות. המוגבלות באה לידי ביטוי בהיבטים שונים של החיים:

  • המנעות מלבישת בגדים צמודים בשל בעיית אסתטיקה וחוסר נוחות פיזית
  • המנעות מפעילויות ספורטיביות מסויימות
  • המנעות מהליכה לים או לבריכה
  • המנעות מחיי מין ומאינטימיות זוגית

כמו כן, משפיע הבעיה על הבטחון העצמי והבטחון הנשי והסקסאפיל.

גורמים לבעיות אסתטיקה של שפתי הפות

בעיות של חוסר סימטריה, חוסר איזון או בעיות אסתטיות אחרות בשפתי הפות עלולות להגרם מכמה סיבות. למשל, בעייה מולדת, שינויים לאחר לידה, שינויים בעקבות דיאטות המדלדלות את שפתי הפות, צניחה טבעית בשל גיל מתקדם. 

עיצוב שפתי הפות

עיצוב שפתי הפות הוא לא רק צורך של נשים הסובלות מבעייה אסתטית חמורה באזור שפתי הפות. הצורך קיים גם אצל נשים שביצעו (או מבצעות) הסרת שיער במפשעות. להן, חשוב מאוד שמראה שפתי הפות יהיה אסתטי, סימטרי, מתוח ומדויק.

הרברט סמואל סנטר

לייעוץ והכוונה מטובי הרופאים באסתטיקה ואגינלית הרשמו

תהליך עיצוב שפתי הפות

ראשית, יש לקיים בדיקה ואבחון מקדימים על מנת לבחון אם יש מקום להתערבות כירורגית. במידה ומוחלט לבצע ניתוח תקבל האשה את כל המידע הרלוונטי על אופן ביצוע הניתוח, סיכוניו ויתרונותיו. הניתוח עשוי לכלול את המרכיבים הבאים: חיתוך, שאיבת שומן , הידוק רקמות ועוד. 

לאחר הניתוח האישה נשארת למספר שעות להתאוששות. החזרה לפעילות רגילה הינה לאחר מספר שבועות בלבד.

עיצוב שפתי הפות - למה כן?

כאשר מדובר בהליכים ניתוחיים קיימת תמיד הסברא שכל עוד אין צורך חיוני מבחינה רפואית ואין הפרעה פיזית – אין מקום לבצע ניתוח. כיום, הגישה השתנתה. כמו בכל ניתוח פלסטי אחר מתחשבים גם בהשלכות נפשיות ורגשיות. תפיסת האשה את עצמה כנשית או לא נשית, מושכת או לא מושכת, בעלת בטחון עצמי או נעדרת בטחון – חשובים לא פחות לקבלת החלטה על ניתוח. 

צרו קשר

טלפון: 076-5310262
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: