תיקון ועיצוב שפתי הפות (Labioplasty) | הרברט סמואל סנטר

תיקון ועיצוב שפתי הפות (Labioplasty)

כתוב את הכותרת כאן

פלסטיקה גניקולוגית

טיפולי אסתטיקה רפואית של האזורים האינטימיים בגוף האשה – מספקים מענה לצרכים שונים. מראה מעוות, לא פרופורציונלי, לא סימטרי או בולט של שפתי הפות עלול לשבש את המיניות והיכולת של נשים בקיום מערכות יחסים. תיקון ועיצוב שפתי הפות במצבים כאלו הינו פתרון ממשי, שעשוי לשקם לא רק את האסתטיקה, אלא גם ובעיקר את מצבה הרגשי, הנפשי והחברתי של האשה.

באילו מקרים מומלצת התערבות כירורגית?

  • נשים שנולדו עם שפתי פות לא סימטריות
  • נשים עם שפתי פות עבות ובולטות
  • נשים ששפתי הפות שלהן הדלדלו בעקבות דיאטה חריפה
  • כאשר קיימת צניחה של שפתי הפות בגלל הזדקנות ובלות  הבחורה מתביישת ללבוש טייץ נאלצת להזהר בלבישת מכנס צמוד וכדומה. מעבר לכך יתכנו בעיות  בתפקוד מיני בעיות זוגיות ועוד.

אצל נשים בוגרות יותר התופעה יכולה להתפתח עם הזמן. כמו לאחר לידה. מצב שבו נפגעים שפתי הפות ויש לאחות אותן. לעתים נזקי הלידה גורמים לאיחוי לא סימטרי תוך כדי בצקות ודימום דבר שאינו אופטימלי בטיפול. מצב זה גם גורם לפגיעה בשפתות הפות שיש לתקן לאחר מכן.

גם מצבים של תופעות גופניות אותן עוברת האישה כמו דיאטות חזקות וכדומה עשויים במקרים מסוימים  להשפיע אף הם. ולא רק זאת, גם ההתבגרות עצמה יכולה להביא לידי רפיון או בעיות אחרות.

הרשמו לייעוץ והכוונה מטובי הרופאים לאסתטיקה ואגינלית

הרברט סמואל סנטר

תהליך טיפול בשפתי הפות

מחקר אנטומי שנעשה בקרב נשים בארה"ב הראה כי אורכן של השפתיים החיצוניות נע בין 7 סנטימנטרים ל-12, ואורכן של הפנימיות נע בין 2 סנטימטרים ל-10.

שפתי פות מוגדלות עשויות לגרום לאי נוחות בעת שפשוף בגדים ולכן הדבר יכול להגביל אישה בלבוש צמוד דבר שפוגע בנשיות שלה ובאפשרויות שלה.

ניתן לתקן את המצב ולהביאו לפתרון רפואי אסתטי.

הניתוח מומלץ לנשים ששפתי הפות מפריעות להם במראה האסתטי או הפיסי ומכאן שנגרמות להם בעיות בחשק המיני, תפקוד יומיומי וכדומה. לנשים אלה מומלץ לבצע את הניתוח שהינו כאמור לא מסובך ויכול לשנות פלאים את חייהן לאחר מכן ולפתור בעיה

מדובר בהליך ניתוחי רפואי לא מסובך שאורך לא יותר מאשר 30 דקות. הרופא המנתח שצריך להיות מיומן בנושא זה עורך חיתוך להסדרת הסימטריה והאיזון בין שפתי התות על מנת להחזיר אותו למצב אופטימלי עבור האישה.

ניתוח מעין זה ניתן לבצע בגיל 18 ואף פחות כדי לשפר את חייה של הבחורה. הניתוח בתיקון פתי התות אינו פוגע בקרם הבתולים ולכן אין חשש כזה.

האישה שמגיעה אלינו מקבלת לפני הניתוח תדריך ומידע מקיף, התייעצות רפואית כדי לבחון שאכן היא זקוקה לטיפול זה והדבר מצדיק התערבות כירורגית.

במרכז הרברט סמואל ניתן לעבור את הניתוח לתיקון ועיצוב מחדש של שפתי הפות לאחר שהאישה קיבלה הסבר יסודי והבנה מה מפריע לה ומה ניתן לתקן ולבצע. לאחר הבנת הדברים ואישור הרופא המנתח כי אכן מדובר בניתוח שיש לבצע, היא תעבור את הטיפול.

כאמור לא מדובר בניתוח מסובך והוא אורך זמן קצר של כחצי שעה בדרך כלל. לאחר הניתוח האישה נשארת להשגחה של מספר שעות לפני שחרורה לבית להמשך מנוחה. בימים שלאחר מכן יש המשך טיפול עד שהאזור נרפא לחלוטין וחוזר לעצמו. לאחר תקופה קצרה האישה יכולה ללבוש כל מה שתרצה ולחזור לחיי מין שגרתיים.

ליווי צמוד ודיסקרטי לתוצאה שחלמת

על אף שציינו כי מדובר בניתוח קל יחסית וקצר, יש חשיבות בניסיון ומקצועיות הרופא המנתח. יש רופאים עם ניסיון רב יותר ויש פחות כמו בכל תחומי הפלסטיקה ולכן רצוי לבדוק נושא זה בטרם מתקבלת החלטה. אנו מקפידים על עבודה עם רופאים בעלי ידע וניסיון רב בתחום.

בכל אופן כחודשיים לאחר הניתוח האישה חורת לפעילות מלאה וזאת כאמור שאנחנו מלווים ועוקבים אחר החלמת המקום וחזרתה לשגרת החיים.

ראינו איפה שבטיפול לא מסובך וקצר, אישה יכולה לשנות את חייה בדבר האינטימי כל כך שיכול לגרום לה סבל במקום להנאה ולהרגשה נשית. לכן לא רצוי לדחות את הטיפול או לחשוש. כדאי להגיע להיוועץ איתנו לשמוע את חוות הדעת של הרופא, האם כדאי לבצע או לא, במה זה כרוך. אנחנו כאן כדי לייעץ, ללוות. כמו בכל ניתוח על אף שמדובר כאן בניתוח קל וקצר, יש את הסיכונים שבניתוחים. ההרדמה בהתאם לדעת הרופא המנתח מקומית או כללית.

הניתוח מתבצע והאישה משוחררת באותו יום לאחר התאוששות שאורכת מספר שעות.

לאחר ההתאוששות יהיו עוד מספר שבועות עד להחלמת המקום לגמרי וחזרה לקיום יחסי מין תקינים ומלאים.

לאורך ההתאוששות כמו לפני הניתוח אנו מלווים את האישה עד לחזרה לחיים מלאים וכמובן מלאי ביטחון עצמי ודימוי חיובי ביותר.

פלסטית

צרו קשר

טלפון: 076-5310262
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      Contact Us:
      9753* | Send us a Message: